Marketingovy podvodnik liberal Sulik si mysli, ze ked mu obcania za pomnoci skorumpovanych medii a sorosovych mimovladok zozrali spinavy podvod " Rovna dan" a uz mal nachystane este kravavejsie volebne podvody " Agendu 2020 a Odvodovy bonus III" ze mu zozerieme vsetko aj to, ze on je nevinny a o nicom nevie
Vacsieho politickeho smejda som este nestretla.
Za toto vsetko ho my obcania z nasich dani aj kralovsky platime.
Za volebne obdobie dostane SAS s.r.o. majitel Sulik 7,5 miliona eur + kralovsky plat 5000 eur v hrubom mesacne v SR parlamente
A za co?
Co dobre pre nas volicov urobili?
Nic iba nachystane krvave ozobracovanie a zotrocovanie a vsetko dobre len pre korporacie, podnikatelov, zlodejov a podvodnikov.
Neuverite, ale su na Slovensku aj taki naivni a lahko manipulovatelni volici co ho aj volia.
A nielen jeho, ale celu toxicku opoziciu, ktora ma ten isty plan zotrocovania a ozobracovania celeho naroda.

