Trt makovy by sme dostali vsetci ak by sa k moci dostala progresivna liberalna fasisticka opozicia na cele s hulvatom Sulikom, ktory sa chvali najlepsim volebnym programom a vyhlasuje, ze je to najlepsie pre Slovensko
Trt makovy by sme dostali vsetci ak by sa k moci dostala progresivna liberalna fasisticka opozicia na cele s hulvatom Sulikom, ktory sa chvali najlepsim volebnym programom a vyhlasuje, ze je to najlepsie pre Slovensko
Mozu robit aj zadarmo ak s tym budu suhlasit a korporacie, oligarchovia urobia vsetko pre to, aby tej prace bolo co najmenej.
Nie tak ako Ficove vlady lakaju zahranicnych investorov s vysokou
pridanou hodnotou.
Teda mozu slobodne a solidarne pracovat 24 hodin denne 365 dni v roku aj zadarmo.
Nikto vas nebude obmedzovat a ked ste tak naivni a sprosti a zvolite nas, my liberali vam to uzakonime ak budeme vladnut.
A viete aky dochodok by dostali nase deti ak by sa liberalna fasisticka opozicia dostala k moci?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
Nazor obcana:
Sulik vysvetli mladezi, ze oni uz na ziadny dochodok narok mat nebudu a teda budu dostavat iba 121 eur na jednu teplu polievku denne az do smrti, ci budu vlada, ci nie.
Nech mladi ludia vedia , ze im zrusis aj minimalnu mzdu, vsetky mzdove naroky a vysvetli im aka bude ich super hruba mzda?
Tuto sumu by ste dostali iba ak by bolo dost penazi v socialnej poistovni na vyplacanie dochodkov lebo tito menovani politici robia vsetko aby v socialnej poistovni ostalo co najmenej financii. Ak by tam bolo malo penazi, tak by ste dostali este menej.
K tomu spoplatnene zdravotnictvo ako bonus od korporacii, oligarchov , liberalov?
Teda nas chcu okradnut. o odvody co rocne tvori ciastku cca 15 miliard eur
Ano tie odvody, ktore si platime my obcania zakaznici v kalkulaciach tovarov a sluzieb a dnes plnia zdravotne a socialnu poistovnu.
Podnikatel ich iba odvedie a v trzbach ich dostane naspat
Ze vsetky prijmy obcanov budu zdanene sa docitate na strane 56.
Starobni dochodcovia sa stavaju z roka na rok chudobnejsi, lebo mzdy sa zvysuju cca o 50 eur rocne a viac a dochodky o 9 eur mesacne.
Ale sociopat Sulik z SAS a cela opozicia chysta pre dochodcov sokujucu zmenu ak by sa dostali k moci:
Dnes za Ficovych vlad nemate dochodok zdaneni a ani z neho neplatite ziadne odvody.
Ale ak by sa k moci dostalo SAS a cela opozicia, tak by vam vysoko zdanili cely dochodok a este by ste z neho platili aj zdravotne a jeden neadresny socialny odvod.
Napriklad
Vas dochodok poberate dnes vo vyske .................... 400 eur
Dan z prijmu 19%............................................... ....... - 76 eur
Socialny odvod 10%............................................... .... – 40 eur
Zdravotny odvod 9% .................................................. - 36 eur
Vyska vasho dochodku, ak by sa k moci dostala liberalna opozicia je iba 248 eur co je len 62% z dnesnych dochodkov
Tato dristacka Sorosova z Esetu uz ani nevie co tara a ani to co robi.
Chudera spinava podvodnicka
Zeby tato banda zlodejska z SAS chcela skutocne konecne ludom povedat ake ma liberalne fasisticke plany pre obcanov ak by sa dostala k moci?
Ake zotrocenie a ozobracenie chysta na nas obcanov?
Zobudia sa jeho volici a konecne si precitaju co na nich chysta
Ved psychopatovi Sulikovi SAS s.r.o. ide o vela.
Kazde volebne obdobie dostane 7 milionov a viac podla zisku vo volbach bez toho aby Sulik statu deklaroval na co ich pouzil.
K tomu ako bnus pre kazdeho poslanca 5000 eur mesacne a za nic, iba za obvinovanie vlady bez dokazov.
Pretoze ak by niake mali uz davno by podali trestne oznamenie aj na sudny dvor EU, ale nic nemaju.
Ale nieco predsa sociopat Sulik ma pre nas dolezite ak sa dostane k moci:
Je to recept ako nas zotrocit, ozobracit a okradnut uplne, uplne o vsetko a bez hanby.
Opisal to vo svojom volebnom programe agenda 2020 a Odvodovy bonus III
Vyzyvame sociopata Suliuka, aby nasiel v sebe tolko charakteru a ludom neklamal a jasne vysvetlil, co by ich cakalo ak by sa tento jeho volebny odpad zaviedol.
No nebili by ste sa aj vy o taketo fleky zadarmo a nevymyslali temy ktore rozostvavaju obcanov Slovenska?
A co k tomu potrebuju?
Staci cca 5% tvrdo, ale velmi tvrdo naivnych a lahko manipulovatelnych volicov.
Najdu sa?
Mozu robit aj zadarmo ak s tym budu suhlasit a korporacie, oligarchovia urobia vsetko pre to, aby tej prace bolo co najmenej.
Nie tak ako Ficove vlady lakaju zahranicnych investorov s vysokou
pridanou hodnotou.
Teda mozu slobodne a solidarne pracovat 24 hodin denne 365 dni v roku aj zadarmo.
Nikto vas nebude obmedzovat a ked ste tak naivni a sprosti a zvolite nas, my liberali vam to uzakonime ak budeme vladnut.
A viete ake dochodky budu mat nase deti?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
Nazor obcana:
Sulik vysvetli mladezi, ze oni uz na ziadny dochodok narok mat nebudu a teda budu dostavat iba 121 eur na jednu teplu polievku denne az do smrti, ci budu vlada, ci nie.
Nech mladi ludia vedia , ze im zrusis aj minimalnu mzdu, vsetky mzdove naroky a vysvetli im aka bude ich super hruba mzda?
Tuto sumu by ste dostali iba ak by bolo dost penazi v socialnej poistovni na vyplacanie dochodkov lebo tito menovani politici robia vsetko aby v socialnej poistovni ostalo co najmenej financii. Ak by tam bolo malo penazi, tak by ste dostali este menej.
K tomu spoplatnene zdravotnictvo ako bonus od korporacii, oligarchov , liberalov?
Teda nas chcu okradnut. o odvody co rocne tvori ciastku cca 15 miliard eur
Ano tie odvody, ktore si platime my obcania zakaznici v kalkulaciach tovarov a sluzieb a dnes plnia zdravotne a socialnu poistovnu.
Podnikatel ich iba odvedie a v trzbach ich dostane naspat
Ze vsetky prijmy obcanov budu zdanene sa docitate na strane 56.
Dnes za Ficovych vlad nemate dochodok zdaneni a ani z neho neplatite ziadne odvody.
Ale ak by sa k moci dostalo SAS a cela opozicia, tak by vam vysoko zdanili cely dochodok a este by ste z neho platili aj zdravotne a jeden neadresny socialny odvod.
Napriklad
Vas dochodok poberate dnes vo vyske .................... 400 eur
Dan z prijmu 19%............................................... ....... - 76 eur
Socialny odvod 10%............................................... .... – 40 eur
Zdravotny odvod 9% .................................................. - 36 eur
Vyska vasho dochodku, ak by sa k moci dostala liberalna opozicia je iba 248 eur co je len 62% z dnesnych dochodkov
Skusim vam to vysvetlit.
Do I piliera ide 13,25% z vyplatenych hrubych miezd zamestnancov, lebo 4,75% z hrubych miezd ide do II dochodkoveho piliera a priemerny dochodok je 460 eur mesacne.
Z I dochodkoveho piliera sa kazdy rok valorizuje dochodok o cca minimalne 9 eur a v II dochodkovom piliery nie.
Z I dochodkoveho piliera dostanu vase deti este aj sirotsky dochodok ak by ste zomreli z II DP nie nic.
Z I dochodkoveho piliera ak zomriete vasa pani dostane vdovsky dochodok a nie maly cca 150 - 200 eur mesacne.
A naopak ak by vam zomrela manzelka tak vy po nej dostanete vdovecky dochodok ale z II dochodkoveho piliera nie.
Prosim napiste nam co to znamena a komu idu peniaze z nedocerpaneho dochodkoveho uctu ak dochodca zomrie a jeho rodina po 7 rokoch uz nic nedostane?
Skuste nam vysvetlit kto a preco si tieto peniaze privlastni?
Mechanizmus DPH je velmi zly a treba ho zmenit v celej EU nahradit ho danou z obratu, kde neexistuju ziadne odpocty, vratky DPH.
DPH sa vykrada v celej EU, len to skrasluju media, ze menej ale extremne sa vykrada, mozno este viac ako na Slovensku.
Slovensko DPH prebralo este v roku 1993 z dovodu neskorsieho vstupu do EU.
A za ciast Dzurindu a Radicovej sa vykradala extremne.
Potom prisla vlada Fica a ten zmenil zakony , zaviedol elektronicky vykaz DPH a dnes e kasu, co sa nepaci velmi podnikatelom, opozicii a skorumpovanym Hascakovym mediam, lebo cim dalej tym tazsie sa im statna kasa vykrada, tak kricia
Pani ministerkyna je pre mna znama iba tym, ze extremne zvysila prispevky pacientov pri kupe liekov a to nie je dobre vysvedcenie.
Ano zdravotnictvo je chore a da sa liecit, ale nie stratifikaciou, ta nam nepomoze, lebo ponuka este menej nemocnic ako dnes ked na osetrenie cakame aj 4 - 5 mesiacov.
A co pomoze slovenskemu zdravotnictvu?
Vyhnat sukromne firmy a sukromnikov zo statneho zdravotnictva, lebo ziadna kopa penazi nebude dost velka aby im stacila a na ukor nelieceneych pacientov.
Cize vyhnat liberalizaciu z nasho zdravotnictva.
Nic ine nam nepomoze a cim dlhsie ho budeme odkladat tym horsie pacient dopadne
Priklad:
Osem rokov poberam dochodok a zomriem.
Zostatok na mojom dochodkovom ucte, ktory by mi bol vyplacany, ak by som zil este dalsich 22 rokov nedostane moja rodina, ale ostane majitelom zivotnej poistovne, ktora mi dochodok vyplacala, lebo uz uplynula 7 rocna garancia.
Kedze sa jedna o moje osobne peniaze, pytam sa preco ich nedostane moja rodina?
Poviete si, ze ani I dochodkovy pilier nevyplaca pozostalym zostatok.
Ano, ale z I dochodkoveho piliera sa kazdy rok zijucim dochodcom valorizuju dochodky a pozostala manzela, manzel dostava vdovsky, vdovecky dochodok az do svojej smrti a deti sirotsky dochodok az do svojej dospelosti.
Ale z II dochodkoveho piliera ziadne taketo financne zabezpecenie neexistuje.
Naozaj sa jedna o obrovsku spinu, ktoru tu nechala vlada Dzurindu.
O obrovske okradanie dochodcov a ich rodin, ktori o tom ani netusia a nikto na to nepoukazuje a neriesi to.
Preco?
II dochodkovy pilier je podvod
Investuje v nom az 1,5 miliona obcanov az 4,75 % zo svojej hrubej mzdy kazdy mesiac.
Teda ide o znacnu sumu penazi.
Problem je v tom, ze II dochodkovy system ziadno nezabezpeci financne a ani ekonomicky ziadneho dochodcu, ale ho po smrti este okradne dochodcu a jeho rodinu, preto, ze mame 7 rocnu garanciu.
https://www.employment.gov.sk/sk/soci alne-po…
Dôchodok A - Doživotný dôchodok
Je základným variantom doživotného dôchodku, v ktorom sa vám poisťovňa zaväzuje vyplácať dôchodok v rovnakej výške do konca vášho života. V prípade smrti po uplynutí 7 ročnej garancie sa vám dôchodok prestane vyplácať a vaši pozostalí nemajú nárok na žiadne dodatočné plnenia.
Priklad:
Osem rokov poberam dochodok a zomriem.
Ale ved sa nemusime bat, ved tu mame II dochodkovy pilier, ktory nam extremne vykrada nas dochodkovy system.
Ved 20 eur mesacne dochodok z II piliera nas na dochodku musi zachranit. Oznacovali ho za svajciarsky dochodok.
II dochodkovy pilier je tunel do dochodkoveho systemu, ktory nielenze okrada nas vsetkych, ale aj rodiny dochodcov.
Spravodliva mzda, spravodlivy dochodok = vyssi dopyt po tovroch a sluzbach = najlepsie podnikatelske prostredie
Odporúčame