Dnesny statny I dochodkovy, socialny a zdravotny system je neznicitelny
A nielen na Slovensku ale v celej EU, tym ze je postaveny na dopyte, vyrobe a odbyte.
Pokial bude dopyt, vyroba a odbyt vo svete existovat tak bude existovat aj danovo odvodovy system.
Dane a odvody, ktore odvadzaju, ale neplatia zamestnavatelia si zakalkuluju do ceny ich vyrobkov a sluzieb a plati ich zakaznik, ktory ich tovary a sluzby kupuje.
Podnikatel ich naspat dostane v trzbach.
Podla statistiky az 80% HDP na Slovensku smeruje na vyvoz do zahranicia a teda az 80% odvodov, ktore odvadzaju podnikatelia nam zaplatia zahranicni odberatelia.
Odvody plnia zdravotne a socialnu poistovnu a su urcene na financovanie celeho zdravotneho systemu a socialneho a dochodkoveho zabezpecenia a patria nam vsetkym.
Rozhodne nepatria podnikatelom ako to prezentuje cela opozicia, ale patri nam vsetkym, lebo si ich sami v nakupoch platime.

