Co je hlavny dovod kazdodennych brutalnych utokov na Fica a jeho vladu od majitelov liberalnych fasistickych medii a politikov opozicie?
Ze robi socialne demokraticku politiku v prospech celeho naroda?
Co myslite, preco to Fico a jeho vlada robi?
Ano, aby zvysila zivotnu uroven celeho naroda.
Fico bojuje proti danovym unikom tak uspesne, ze kazdy rok mame o cca 2 - 4 miliardy eur viac v statnom rozpocte napriklad aj tak, ze ako prvy v EU zaviedol elektronicky vykaz DPH, blockovu loteriu a zmenil zakon o DPH po vlade Radicovej tak, ze sa uz tak lahko neda podnikatelom a korporaciam vykradat?
To sa mediam a corporaciam a oligarchom nepaci?
Ano je to tak, nepaci sa im to.
Ze zmenil zakonnik prace po Dzurindovi tak, ze je vyvazeny v prospech oboch stran.
Ze zaviedol odvadzat odvody aj z prace na dohodu, ci o pracovnej cinnosti, aby zamestnanci mali v buducnosti narok na starobne, invalidne, matersku a ine socialne poistenie?
Toto sa mediam a oligarchom velmi, ale velmi nepaci?

