Sulik vo svojom podvode Odvodovby bonus sa snazi nas vsetkych o peniaze ktore plnia zdravotne a socialnu poistovnu teda odvody okradnut a nechat ich pre podnikatelov, korporacie, podnikatelov.
Tym by stat nemal z coho platit zdravotnictvo a muselo by sa spoplatnit a cely dnesny socialny system by sa zrusil a namiesto dochodku by ste dostali 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne.
Vraj to maju vyratane, ze vtedy clovek nezomrie od hladu a bude mu to musiet stacit.
Neverite?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca

