Ak niekto voli primatora Bratislavy, ktoreho podporuje takato strana je volic totalne zmanipulovany a dezorientovany, inak by ho nikdy nevolil, lebo bude zastavat iba zaujmy korporacii, oligarchov, podnikatelov a nie obcanov mesta
Ak niekto voli primatora Bratislavy, ktoreho podporuje takato strana je volic totalne zmanipulovany a dezorientovany, inak by ho nikdy nevolil, lebo bude zastavat iba zaujmy korporacii, oligarchov, podnikatelov a nie obcanov mesta
Mihal je rovnaky hostapler ako jeho kamos Sulik.
Mihal je spoluautor podvodu odvodovy bonus III s ktorym isla strana SAS potajomky do volieb.
Chcela zrusit doterajsi solidarny zdravotny system a nahradit ho neoliberalnym platenym na 100% aky maju v USA kde je najdrahsi na svete a nefunkny,
Chceli zrusit vsetky socialne davky ako je materska, rodicovsky, rodinne pridavky, podpora v nezamestnanosti, urazove a ine.
Chceli zrusit vsetky druhy dochodkov invalidny, starobny, sirotsky, vdovsky, vdovecky a peniaze rocne ktore dnes plnia zdravotne a socialnu poistovnu vo vyske cca 15 miliard eur a platime si ich my zakaznici v cenach tovatov a sluzieb by ostali komu inemu podnikatelom.
Mihal je podvodnik, hostapler extra trieda.
Videla som video kde namotava nezorientovanych volicov, ako vraj by im zvysoval mzdy, ale nepovie ze o 0,5 eura mesacne a ze by mali platene zdravotnictvo, ziadne socialne davky a ziadne dochodky.
Sorosovi, korporaciam, oligarchom, podnikatelom, zlodejom a podvodnikom sa velmi nepaci Danko, lebo sa pripojil za zastropovanie odchodu do dochodku, riesi problem obchodnych marzi pre obchodne retazce, prijal zakon o rekreacnych poukazoch, 13 a 14 plat a to vsetko pre ludi.
Tak naskocila uderka z SAS, olano a cela opozicia, ktori maju sami problem s maturitnym vysvedcenim a titulmi.
Prisli k titulom tak, ze si ho jednoducho kupili a nemuseli ani studovat
Skuste dat cislo zakona nech si to precitame, ci je to pravda co tvrdite.
Aj na starobne dochodkove poistenie aj na invalidne teda na vsetko si cely pracovny zivot odvadzame a teda nam prispevky za prisne nastavenych podmienok aj patria
Nenavratne zhltla socialna poistovna a vyplacala mamickam matersku, rodinne pridavky, rodicovsky prispevok, poistenie v nezamestnanosti, nemocenske prispevky, urazove poistenie, invalidne dochodky, sirotske dochodky, starobne, vdovske a vdovecke dochodky a korporacie, oligarchovia, podnikatelia, zlodeji a podvodnici vam ich neukradli, lebo nemohli, tak ako vas okradaju v II dochodkovom piliery
Co cakat od ludi, co 3 mesiace po smrti zosobasili mrtvych snubencov.
Co cakat od takych, co sa dali nahnat za 10 eur do ulic Bratislavy a skandovali obesit, do basy bez odsudenia a usvedcenia?
Potom sa cudujete, ze su taki aki su?
Radost vladnut tomuto narodu
Ja zdedim to, ze bude o mna postarane ked budem na dochodku a nebudem odkazana na pomoc rodiny a to je skutocne vela.
Ano vzdy dodnes valorizacia dochodkov bola a je.
Rovnako kazdy co splna podmienky na sirotsky, vdovsky ci vdovecky dochodok ich dostane.
Avsak ak by sa k moci dostali korporacie, oligarchovia, podnikatelia, zlodeji a podvodnici z SAS, Olano, Sme rodina, Kiska, KDH, Spolu a Progresivne Slovensko tak nebola by ziadna valorizacia a dokonca by zrusili aj dochodky a dali velmi vysoku solidarnu ciastku 121 eur mesacne. Opisali to v odvodovom bonuse III.
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku.
Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné.
Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),
nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa
počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Neide mi do hlavy, ze ludia su tak naivni a ani si neprecitaju co to znamena, co z toho budu mat a nechaju sa nabalachat soros mediami a opozicnymi politikmi.
Vo Anglicku existuje statny pilier, ktory je velmi nizky a obdoba nasho II piliera s tym, ze tam funguje nasledovne:
Nie tak ako oligarchovia tvrdia na Slovensku, ze nechajte pracovat vklady 40 rokov a nezaujmajte sa o ne a potom budete mat vysoku ciastku na dochodok, teda hra oligarchov s buducimi dochodcami na slepu babu.
Vo vyspelej EU kazdy rok dostane buduci dochodca prehlad od DSS
pociatocny stav, prirastky tvoria nove prispevky v tom roku, ako boli
jeho financie urcene na dochodok za ten rok zhodnotene , celkovu ciastku
urcenu na dochodok a aky informativny dochodok mu vychadza v tom roku.
Takto sa dokaze obcan lahsie zorientovat ci mu jeho peniaze skutocne
zarabaju, alebo nie.
Moc pochadza od ludi a politici maju pracovat v ich prospech a nie v
prospech oligarchov.
Presne tak. II dochodkovy pilier neprijali ani Cesi, ani Poliaci a ani Madari prave z toho dovodu, ze sa jedna o bezbrehe okradanie buducich dochodcov. A uz vobec im nezabezpeci ani socialnu a ani ekonomicku ci financnu istotu
Dobre si precitajte tento clanok. Tu je to dobre vysvetlene.
Je dost mozne, ze ste nerozumeli.
Ale ved Fico ak okliesti trochu rozkradanie z II piliera uz opozicia a media hecuju sorosove nesvojpravne stado a media a odborna sorosova verejnost na pomoc pride aj Siskova a pavian a vykrikaju ako ich chce Ficova vlada okradnut
Kolko zdedim z I piliera?
Kazdorocnu valorizaciu, ktora v II dochodkovom pilieri nie je.
Potom sirotsky, vdovsky a vdovecky dochodok a to nie je malo. V II dochodkovom pilieri ziadny dochodok sirotsky, vdovecky ci vdovsky nikdy nedostanete
I dochodkovy pilier je urceny na prekonanie tazkych zivotnych udalosti a II dochodkovy pilier na obohacovanie a okradanie buducich dochodcov.
Vidite ten rozdiel?
Ved pravica tento podvod vykonala iba preto, ze jej to obcania dovolili a dodnes neprotestuju.
Media o tomto podvode mlcia.
Uz ste videli debatu v RTVS silna zostava ci vecer s Havranom, ktore by sa dotykali skutocnych problemov obcanov Slovenska?
Ja nie a na to co davaju sa ani divat nemienim.
A to mate kde napisane, ze v pripade umrtia moji pozostali budu dedit 30% nasporenych penazi?
Dajte link prosim, rada si precitam kde?
Smeraci s II dochjodkovym pilierom totalnym podvodom na buducich dochodcov naozaj nemaju nic spolocne.
Ale pochopil. Len politici urobia iba to, co im obcania dovolia.
Preco sa politikov otcov tohto podvodu ludia nepytaju na detaily a daju sa bohapusto okradat?
A co doma vsetci zdravi? Topolniky
Táto bismarckovská priekopnícka sociálna iniciatíva mala pokračovanie aj medzi dvoma svetovými vojnami a bola doplnená ďalšími sociálnymi aktivitami: zákonná úprava kolektívneho vyjednávania, osemhodinová denná pracovná doba, zavedenie platenej dovolenky, podpora výstavby sociálnych bytov, preventívna starostlivosť o deti a mládež a pod.
Ceskoslovensko ho prebralo ihned po vojne a fungoval neohrozene az do doby ked ho Dzurindovci nezacali demontovat, tak ze zriadili II dochodkovy pilier napojeny na financne trhy a nikto im nevie zarucit ci niekedy na dochodku nieco z toho dostanu.
A viete kto su oligarchovia a podnikatelia Sulik, Matovic a Hlina, Kiska, Beblavy, Svejna.
To su ti, ktori vam chcu tento system zlikvidovat.
Viete kto to bol Otto von Bismarck?
Nie?
Bol nemecke knieza, ktory vymyslel a zaviedol neznicitelny dochodkovy, socialny a zdravotny system este pred 120 rokmi a dodnes v krajinach vyspelej EU funfuje.
Organizoval, financoval a garantoval ho štát ako nárokovú záležitosť, vyplývajúcu zo zákona.
Financne trhy vzhladom k tomu ze su extremne rizikove boli vylucene.
Jednalo sa o povinné poistenie pre prípad choroby, pracovných úrazov, invalidity a staroby.
Bismarckova koncepcia sociálneho poistenia bola sociálno-právnou ochranou občanov pred ekonomickou a sociálnou neistotou.Sociálne poistenie bolo doprevádzané rozvojom sociálneho a pracovného práva a sociálneho zákonodarstva.
Sociálna legislatíva bola významným nástrojom sociálnej politiky.
Do poisteneckého forndu prispieval štát, zamestnávatelia i zamestnanci.
Za vládnutia Bismarcka štát figuroval ako dôležitý nástroj v sociálnej politike.
Odporúčame