Podľa Fica majú obedy zadarmo opodstatnenie, Sulík sa obáva plytvania jedlom
Pre nezorientovanych a lahko manipulovatelnych volicov sa ja sociopat Sulik hram na uprimneho, no nie je to pravda.
Ak by som bol uprimny, tak vam povirm na rovinu, ze chcem celkom spoplatnit zdravotnictvo.
No len malo ludi si vie predstavit tu hrozu, co je to spoplatenene zdravotnictvo komplet, kde iba porod stoji viac ako 15 000 eur. Kde tazko liecitelne choroby, ako su napriklad rakovina su tak financne narocne, ze ani milionari by nemali na liecbu.
Celkom by som zrusil solidarne zdravotnictvo za platene.
Mam v plane zrusit aj platene skolstvo, tak aby bolo studium pre 99% naroda nedostupne. Ved naco je otrokom vzdelanie?
A uz vobec nie vlaky zadarmo, obedy zadarmo, lyziardske ci ine prispevky na sport, nic take
Ak by som bol uprimny, tak by som vam na rovinu povedal, ze zrusim vsetky sviatky, soboty a nedele, aby zamestnavatelia vam nemuseli platit nic a vy aby ste mohli slobodne a solidarne pracovat 365 dni v roku.