Ale pochopil. Len politici urobia iba to, co im obcania dovolia.
Preco sa politikov otcov tohto podvodu ludia nepytaju na detaily a daju sa bohapusto okradat?
Ale pochopil. Len politici urobia iba to, co im obcania dovolia.
Preco sa politikov otcov tohto podvodu ludia nepytaju na detaily a daju sa bohapusto okradat?
A co doma vsetci zdravi? Topolniky
Táto bismarckovská priekopnícka sociálna iniciatíva mala pokračovanie aj medzi dvoma svetovými vojnami a bola doplnená ďalšími sociálnymi aktivitami: zákonná úprava kolektívneho vyjednávania, osemhodinová denná pracovná doba, zavedenie platenej dovolenky, podpora výstavby sociálnych bytov, preventívna starostlivosť o deti a mládež a pod.
Ceskoslovensko ho prebralo ihned po vojne a fungoval neohrozene az do doby ked ho Dzurindovci nezacali demontovat, tak ze zriadili II dochodkovy pilier napojeny na financne trhy a nikto im nevie zarucit ci niekedy na dochodku nieco z toho dostanu.
A viete kto su oligarchovia a podnikatelia Sulik, Matovic a Hlina, Kiska, Beblavy, Svejna.
To su ti, ktori vam chcu tento system zlikvidovat.
Viete kto to bol Otto von Bismarck?
Nie?
Bol nemecke knieza, ktory vymyslel a zaviedol neznicitelny dochodkovy, socialny a zdravotny system este pred 120 rokmi a dodnes v krajinach vyspelej EU funfuje.
Organizoval, financoval a garantoval ho štát ako nárokovú záležitosť, vyplývajúcu zo zákona.
Financne trhy vzhladom k tomu ze su extremne rizikove boli vylucene.
Jednalo sa o povinné poistenie pre prípad choroby, pracovných úrazov, invalidity a staroby.
Bismarckova koncepcia sociálneho poistenia bola sociálno-právnou ochranou občanov pred ekonomickou a sociálnou neistotou.Sociálne poistenie bolo doprevádzané rozvojom sociálneho a pracovného práva a sociálneho zákonodarstva.
Sociálna legislatíva bola významným nástrojom sociálnej politiky.
Do poisteneckého forndu prispieval štát, zamestnávatelia i zamestnanci.
Za vládnutia Bismarcka štát figuroval ako dôležitý nástroj v sociálnej politike.
Co toto znamena?
Kde a komu tie peniaze pojdu po 7 rokoch poberania dochodku ak zomriem?
Dôchodok A - Doživotný dôchodok
Je základným variantom doživotného dôchodku, v ktorom sa vám poisťovňa zaväzuje vyplácať dôchodok v rovnakej výške do konca vášho života. V prípade smrti po uplynutí 7 ročnej garancie sa vám dôchodok prestane vyplácať a vaši pozostalí nemajú nárok na žiadne dodatočné plnenia.
To sa dame tak lahko oklamat podvodnikmi z pravice, ktori presadzuju iba a len zaujmy majitelov zivotnych poistovni?
preco nie je k tomu v mediach debata, kde sa tie peniaze stratia?
Moja otazka:
Kde skonci moj dochodok z II piliera po 7 rokoch poberania ak zomriem?
Ja budem cely zivot odkladat 5% z hrubej mzdy do II dochodkoveho
piliera.
Pri odchode do dochodku mi sumu rozdelia na 30 rokov dozitia.
Ale ja po 7 rokoch zomriem a teda dochodok uz mi nebude vyplacany a ani
moja rodina nic z nasetrenej sumy nedostane.
Ja sa pytam. Komu ostanu tieto moje peniaze urcene na vyplatu mojho
dochodku keby zila este dalsich 23 rokov?
Koho majetkom sa stanu?
Lebo I. dochodkovy pilier z neho sa vyplaca vdovsky, vdovecky, sirocky
dochodok a valorizuju sa dochodky vsetkym zijucim dochodcom, ale v II
pilieri nic take neexistuje?
Tiez sa chcem spytat, vam by stacil mesacny dochodok z II piliera 24
eur?
A 25 eur v roku 2018 a 25 eur v roku 2038 nie je ta ista suma?
On totiz buduci dochodca moze prist o celu sumu v II dochodkovom
pilieri.
Ako funguje II dochodkovy pilier vo vyspelej EU a vo svete?
A tomuto sa snazi vlada zabranit navrhovanym 2,5 %odvodom.
Ake su praktiky obchodnych retazcov a vsetkych podnikatelov?
Fakturuju fiktivne naklady napriklad na uctovne, danove, finance,
podnikatelske, pravne a ine poradenstvo v obrovskych sumach.
Zisky si prelievaju zahranicne firmy k svojim matkam tak, ze na
Slovensku kupia tovar ci sluzbu napriklad za 100 000 eur a nasledne cez
viac uctovnych operacii ich vyfakturuju svojej matke za 10 000 eur a
takto na Slovensku si mozu vytvorit akukolvek stratu a u svojej matky
akykolvek zisk.
Zakony, ktore vznikli za Dzurindovych, Meciarovych a Radicovej vlad im
to umoznuju a otec tohto podvodu na Slovensku nie je nikto iny .ako
sociopati Sulik a Mihal, ktori, verejne radili podnikatelom za Dzurindu
a Radicovej ako maju okradat stat na daniach.
Nie je ziadnou vynimkou, ze podnikatel, korporacie vykazuju aj 30 rokov
stratu a pred statom vystupuju ako uplni chudaci, zobraci, hoci realita
je iplne ina, vid plnenie statneho rozpoctu.
Su extremne bohati.
Skutocne zisky obchodnych retazcov na Slovensku su niekolko miliard za
rok a nie ako vykazuju 250 milionov.
Potom aj odvod 150 milionov rocne, ktory navrhuje vlada nie je ziadna
tragedia a je to len kvapka v mori pre nich a nasim polnohospodarom
velmi pomoze.
Obchodne retazce nielenze okradaju stat teda nas vsetkych na daniach,
ale aj svojich dodavatelov a svojich zakaznikoch na vysokych cenach
tovarov a sluzieb.
Vie mi niekto vysvetlit, preco obchodne retazce v Nemecku, Rakusku, VB
maju obchodne marze 8% z tovarov a sluzieb a vykazuju vysoke zisky?
Svojim zamestnancom platia 3 x take mzdy a odvody ako na Slovensku a
teda maju v tych krajinach omnoho vyssie naklady ako na Slovensku?
Na Slovensku maju obchodne marze 25 - 30% , platia velmi nizke mzdy a
odvody svojim zamestnancom a este pri tak vysokych marzach maju stratu?
Podotykam ze 5-6 obchodnych retazcov ma 80% trzieb Slovenska, teda ma
dominantne postavenie na trhu.
Pricina je jednoznacna aj ked to opozicni politici nechcu pocut a to je
"optimalizacia danoveho zakladu" .
Inak po slovensky povedane okradanie statu na daniach podnikatelmi ci uz
malymi, alebo velkymi. Toto si v zahranici nedovolia.
Ako pekne to vysvetli Jaroslav Soukup cechom.
Preco nie je take medium aj na Slovensku?
, ze by zrusili podnikatelom odvadzanie odvodov do zdravotnych a socialnej poistovne cim by ostali prazdne a zrusili tym bezplatne solidarne zdravotnictvo, socialne davky a dochodky celkom.
Jednoducho chcu nase peniaze, ktore patria nam ukradnut pre seba a ako, to opisali v Odvodovom bonuse III sociopat Sulik a Mihal.
Strana 49 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika - cast
Redistribúcia príjmov. (financovaná odvodmi) je presun bohatstva od tých, ktorí ho majú viac, k tým, ktorí ho majú príliš málo.
My mladi ludia toto klamstvo oligarchu a sociopata Sulika kategoricky odmietame.
Je to ciste klamstvo, cista loz, ako cely ich volebny program Odvodovy bonus III a Agenda 2020.
Soros media tvrdia, ze ak zastropujeme vek odchodu do dochodku, tak zatazime nase deti, co nie je pravda.
Preco to nie je pravda?
Lebo odvody zamestnavatelov do zdravotnych a socialnej poistovne platia zakaznici obcania teda spotreba priebezne a nie nase deti.
Podnikatel neplati ziadne odvody a dane, ale ich iba odvedie do statnej kasy, zdravotnych a socialnej poistovne.
Vsetky naklady na vyrobu tovarov a sluzieb si podnikatel zapocita do ceny do kalkulacie, teda aj dane a odvody a zaplati ich zakaznik, obcan.
Na Slovensku az 80% HDP ide na vyvoz a teda zdravotne a socialnu poistovnu az z 80% plnia zahranicni zakaznici.
Korporacie, oligarchovia, podnikatelia, zlodeji a podvodnici za pomoci opozicnych politikov z SAS, Olano, Sme rodina, KDH, Spolu, Progresivne Slovensko,Kiska, Sorosove mimovladky, media a bratislavska kaviaren sa usiluju tieto odvody ziskat natrvalo pre seba, tak,
Treba zrusit II dochodkovy pilier, lebo je to podvod.
Dajte si do vyhladavaca :
Financny kompas
Formy vyplácania dôchodkov z II. piliera
Cast:
Dôchodok A - Doživotný dôchodok
Je základným variantom doživotného dôchodku, v ktorom sa vám poisťovňa zaväzuje vyplácať dôchodok v rovnakej výške do konca vášho života.
V prípade smrti po uplynutí 7 ročnej garancie sa vám dôchodok prestane vyplácať a vaši pozostalí nemajú nárok na žiadne dodatočné plnenia.
Komu ostanu tieto peniaze, ktore ak zomriem do 7 rokov poberania uz nevycerpem a ani moja rodina ich nedostane?
Ak by zil tak by som este 23 rokov poberal dochodok.
Pre koho mam cely zivot setrit?
Z II dochodkoveho piliera sa nevyplaca sirotsky, vdovsky a ani vdovecky dochodok a ani sa dochodok pocas celeho obdobia cerpania dochodku nevalorizujeme a vieme co to znamena?
100 eur v roku 2018 a 100 eur v roku 2038 nie su tie iste peniaze.
Vraj vlada socialnej demokracie ma na Slovensku stavat fabriky, aby ich mohli neoliberali rozkradnut a rozdat.
Dodnes za tento zlocin nebol nikto odsudeny
Dakujeme za privatizaciu zlocineckemu pravicovemu gangu Dzurindovcom a Radicovcom
Preco vlada uzakonila odvod obchodnym retazcom?
Burzuji vidite a staci tak malo, neklamat a nekradnut.
Vzdy sa meni zakon vtedy, ked podnikatelia, zlodi a podvodnici klamu a kradnu.
Ak by neboli pravidla, tak ako sa ich snazia oligarchovia odburat bola by tu anarchia.
Pravidla su nutne v kazdom state v kazdej spolocnosti a prisne pravidla
Slubujem vam, ze budete slobodne a solidarne pracovat az do smrti zadarmo pre oligarchu a byvat pod mostom.
Moj slager je "ak sa bude mat dobre oligarcha, budete sa mat dobre aj vy otroci a zobraci"
Neverite?
Precitajte si moj volebny program
Ano na vyplate budete mat mesacne o 0,5 eura viac, ale budete mat platene zdravotnictvo, skolstvo a sluzby statu.
Rovnako nebudete mat ziadny narok na socialne zabezpecenie a ziadny dochodok.
No neberte to?
Odporúčame