Alebo progresivne zdanenie dani z prijmu, ktore plati v celej vyspelej EU.
Tu je vidiet preco v Rakusku maju dost financii aj na vysie mzdy statnych zamestnancov a preco na Slovensku tieto peniaze chybaju.
Vraj takto pomylene zdanovanie je nasa vyhoda. Nuz koho vyhoda je to, ze rodina s detmi plati tak vysoke ceny za potraviny a bohaci neplatia ziadne dane?
A tento danovy system na Slovensku zaviedol za Dzurindu prave Sulik dan mu meno rovna dan a preto ho aj tak obhajuje.
Tu vidiet aj neobjektivne media, ktore sa ani len nesnazia Sulika v klamstvach zastavit a nechaju ho klamat v priamom prenose.
A ze vraj objektivne media.
No od roku 1989 nikdy neboli.


