Citajte na strane 8:
http://www.strana-sas.sk/file/4329/agenda202…
Docitate sa tam: 3.1.4. zrušíme definíciu závislej činnosti
Co to znamena?
My z SAS mame fantasticky program ak sa dostaneme do vlady.
Vieme ako zrusit zametnavatelsky vztah - zavislu cinnost teda zamestnanec - zamestnavatel a teda cely narod pride o vyhody, ktore zavisla cinnost poskytuje ako napriklad stratite narok:
na dovolenku
na stravne listky
zrusime minimalnu mzdu,
zlikvidujeme zdravotne zabezpecenie,
zlikvidujeme socialne zabezpecenia,
zrusime vsetky druhy dochodkov ako sirotsky, vdovsky, vdovecky, starobny,
naklady na bezpecnost pri praci si budete platit sami robosi,
zrusime 8 hodinovy pracovny cas a pracovat budete podla nariadenia podnikatela,
zrusime priplatky za pracu v sobotu, nedelu a vo sviatok a dalsie.
Preco nevyuzit toho, ze narod je tak naivny, nezorientovany a lahko manipulovatelny.


