Priatelia,
150 rokov tu európske dejiny manipulujú tie isté politické a záujmové kruhy. Stáli pri vzniku medzinárodného robotníckeho hnutia, pri všetkých socialistických a komunistických internacionálach, pri zvrhnutí troch najväčších európskych monarchií. Apropos, štátny symbol Rakúska - orlica, po zvrhnutí Habsburgovcov, dodnes drží v pazúroch kosák a kladivo, ako spomienku na zásluhy socialistov.
A táto soc.-kom. "sebranka" stojí pri súčasnej ideológii vnútorného rozvratu EÚ, pod kepienkom pomoci utečencom. Presne v intenciách ich postoja, keď v časoch vrcholiaceho červeného teroru v Sovietskom Rusku, tajili a bagatelizovali tieto informácie pred európskou verejnosťou, samozrejme za výdatnej finančnej pomoci Kremľa.
Teraz sa zamerali na politiku "neposlušných" Východniarov EÚ, ktorí akosi nechcú pochopiť a podriadiť sa ich záujmom.
Otázka je, kam až sú schopní európski súdruhovia zájsť? Peniaze, skúsenosti s politickými prevratmi, podvodmi, intrigami, červeným terorom majú dosť.

