Priateľu,
nato mali slovenskí politici myslieť, keď horlili za rozbitie Česko-Slovenska. Napokon jeden z dôvodov vzniku spoločného štátu, bola ochrana pred maďarskou rozpínavosťou.
Priateľu,
nato mali slovenskí politici myslieť, keď horlili za rozbitie Česko-Slovenska. Napokon jeden z dôvodov vzniku spoločného štátu, bola ochrana pred maďarskou rozpínavosťou.
Priatelia,
Slováci patria medzi najpracovitejšie národy v EÚ.
Nedá sa zabudnúť, aký cirkus s nami predvádzala EÚ, keď sme sa chceli dostať na pracovný trh. Vtedy nepadlo ani slovo z úst politikov EÚ, že pomerne kvalifikovaná pracovná sila z Východu by pomohla hospodárstvu a priemyslu na Západe. Že by nám vyšli v ústrety zdokonaliť sa v nemeckom jazyku a poskytnúť rekvalifikačné kurzy. A tu sa zrazu dozvedáme, aké spasenie a oživenie hospodárstva EÚ, znamená prílev milióna migrantov. Odrazu je tu obrovská ochota politikov EÚ, integrovať migrantov na pracovný trh, do nemeckej spoločnosti. Jazykové a rekvalifikačné kurzy, ubytovanie, stravovanie, zdravotná a sociálna starostlivosť. Ekonómovia sa pretekajú, ako migranti svojimi daňovými odvodmi naplnia štátnu kasu. A zarazený Slovák, Maďar, Čech, Poliak..., sa nestačia čudovať, že migranti s neskutočným sebavedomím, až aroganciou, bez pracovných návykov, bez kvalifikácie, sú odrazu tí praví spasitelia hospodárskeho rastu EÚ.
Priatelia,
automobilky pri montáži nepotrebujú absolventa školy s duálnym vzdelaním. Potrebujú silného, zdravého jedinca s perfektným chrupom, zrakom, s ohybným telom, s kondíciou, aby sa na minimum vylúčil výpad z pracovného procesu, z dôvodu ochorenia. Odborné vzdelanie a samostatné myslenie nie je prvoradé.
Otroci, ktorých nasáčkujú do autobusov, dovezú do lágra, vyžmýkajú a po ukončení zmeny odvezú späť, aby v zápätí naložili a doviezli várku otrokov čerstvú.
Ktovie, aké je vekové rozpätie otroka, ktoré je ešte z hľadiska produktivity a únavy ľudského materiálu, pre otrokára ekonomicky únosné?
Priatelia,
všetci vieme o čo a o koho ide, iba pani novinárka Lenka Buchláková, sa nám to snaží podať v súlade s ideologickým manuálom bruselských súdruhov.
Priatelia,
pán Schulz zabudol, že štáty východnej Európy prešli štyridsaťročnou internacionalizáciou, keď akékoľvek prihlasovaniu sa k národným tradíciám, bolo označované za "buržoázny nacionalizmus", za ktorý bol trest smrti. V tom istom čase, západoeurópske ľavicové hnutia a strany, v súlade s autocenzúrou, zverstvá boľševických režimov decentne obchádzali, alebo bagatelizovali. Ba dokonca v rámci kolaborácie, nepohrdli ani "sponzorskými" darmi z Moskvy.
Nech nám prepáči pán Schulz, aj celá EÚ, ale my z Ostbloku, máme zvýšený prah citlivosti, pokiaľ ide o šírenie ideologickej kampane, pretože metódy ich aplikácie do spoločnosti, sú vždy tie isté. Zastrašovanie oponentov, prepúšťanie zo zamestnania, perzekúcie, cenzúra medií. My to máme ešte živej pamäti. A je našou povinnosťou pripomenúť pánovi Schulzovi, ale aj politicky naivným západoeurópanom, že povýšenie migračnej invázie na ideológiu, systémom "kto nejde s nami, ide proti nám", hraničí s novou totalitou.
Priatelia,
už keď počujem komisár, komisárka, nevdojak sa mi vybavia tí ľudoví, boľševickí, z VOSR.
Napokon dejinná podobnosť a kontinuita s tými európskymi, ani nie je čisto náhodná.
V niektorých rodoch, má niekoľko generácií z toho celkom slušnú živnosť.
Priatelia,
takže lobing pracovných agentúr pracuje na plné obrátky, keď sa Ústredie práce odvoláva na odporúčanie Európskej komisie OECD.
Otrokov pre pracovné agentúry s požehnaním štátu, urobíme zo Slovákov.
Pracovné agentúry sú pre nás väčšou hrozbou, ako migranti.
Priatelia,
to sú mi novinky! V slovenských krčmách túto tému rozpracovali už pred mesiacom!
Priatelia,
Bugár v parlamente, je dôkazom, že slovenskí voliči sú insitne nápomocní a ústretoví, keď je potrebné pomôcť úbožiakovi.
Ale ak sa tento jav znova opakuje, tak tými úbožiakmi sú samotní slovenskí voliči.
Priateľu,
myslím, že Slováci sa vyšantili pri tzv. Výmene obyvateľstva 1946 a minimálne naubližovali Maďarom tak, ako Maďari predtým nám; zjednodušene povedané.
Celý tento šialený projekt z exilovej dielne Beneša a J. Masaryka, so súhlasom Gottwalda, bol najväčším omylom a tragédiou hlavne pre Slovákov, žijúcich v Maďarsku. Slováci si zničili a rozbili súrodé národné enklávy, ktoré mali v Maďarsku vybudované dobré vzťahy s maďarským okolím a neboli vnímané, ako cudzorodý prvok.
Apropos, črtá sa medzištátna dohoda o revízii tzv. Benešových dekrétov v tejto problematike.
Priateľu,
máš stopercentnú pravdu.
Je predsa nemysliteľné, aby v rodnom meste Ľudovíta Štúra, v Štúrove, nebola osadená aspoň jedna jeho socha. Podobne, ako v rodnom meste Jána Palárika v Palárikove, Kukučína v Kukučinove, Kalinčiaka v Kalinčiakove, atď., Bernolákove, Hurbanove ...
Priateľu,
takto by sme mohli odsudzovať aj koncepciu jednotného, československého národa a z časti aj jazyka, ktorú obhajovali T. G. Masaryk, E. Beneš, M. R. Štefánik, V. Šrobár, I. Dérer a.i..
V kontexte tej - ktorej doby, nemôžeme posudzovať udalosti z dnešného pohľadu, keď nám je už známe, ako celý politický vývoj v našej bývalej monarchii, neskôr v Československu, pokračoval.
A kádrovať jednotlivých politikov vzhľadom na ich národné presvedčenie, odnárodnenie, či renegátstvo, nám neprislúcha.
Priatelia,
ako Slovák, žijúci na Juhu Slovenska, si pripadám pred Maďarmi, ako idiot, keď ma do tejto role postavili pracovníci Matice slovenskej, ktorí teraz od buka do buka, bez dejinného a národného kontextu stavajú sochy a pamätníky národných dejateľov.
Matičiari sú neschopní tajtrlíci a robia pre Maticu slovenskú, medvediu službu.
Totálny finančný a morálny rozvrat Matice slovenskej, ktorý v súčastnosti vládne, by lepšie nezrežírovala ani maďarská iredenta.
Slovenská vláda, v mene zastavenia už medzinárodnej ostudy, ktorú vedenie Matice slovenskej vyvíja, by mala zastaviť činnosť, zahájiť vyšetrovanie defraudácie a odvolať všetkých zodpovedných pracovníkov.
Priateľu,
jednou z úloh každého štátu, bez ohľadu na spoločenské zriadenie, je zabezpečovať chod hospodárstva, poriadku a bezpečnosť svojich občanov proti agresii vonkajšieho, alebo vnútorného nepriateľa. Toto platí rovnako, vtedy, či dnes.
Vyčíňanie partizánskych diverzantov, vraždenie obyvateľstva, rabovanie, násilnosti na území Slovenska, začínajúci rozklad bezpečnostných a vojenských zložiek, prinútil prezidenta Tisa, požiadať svojho nemeckého spojenca o vojenskú pomoc.
Ak máš v talóne lepšie riešenie, poraď, ako by si konal ty na jeho mieste.
Priatelia,
túto udalosť, keď Vláda odsúhlasila pôsobenie styčného integračného tímu NATO, dávam do pozornosti všetkým, ktorí tak radi kritizujú prezidenta Tisa, ktorý tiež plnil iba svoje spojenecké záväzky vyplývajúce s dvojstranných zmlúv medzi Slovenskom a Nemeckom.
Tak, ako vtedy, ani dnes slovenská vláda, nemá priestor na diplomatické manévrovanie.
Priatelia,
niekedy mám dojem, že všetci tí umučení na jednej, či druhej strane barikády, nikoho, až na pár výnimiek, neoslovia. A keď aj, tak sa hneď zneužijú na ďalšie politické manipulácie.
Veď tento teror sa deje nepretržite, súčasne, samozrejme vždy s politickým cieľom. Dáka nastrčená chorá hlava, s podporou významných politických a finančných kruhov, príde s "novou" víziou, samozrejme ideologicky a propagandisticky dobre pripravenou. A už to ide. Spoločnosť sa rozdelí na dva tábory; dobrých a zlých. A keď vízia splní svoje ciele, ľudia sa unavia zo vzájomného osočovania, vládnuca politická garnitúra príde s ďalšou "víziou".
Takže priatelia, nikto to s vami, ako s občanmi nemyslí dobre, venujte sa rodine, priateľom, koníčkom, sebe, lebo "že jenom chvilenka, a život uplyne, jak bystrá voděnka".
Priatelia,
akosi uniká večne ukrivdeným a bojujúcim súdružkám za tzv. práva žien, že čajsi 2000 rokov tu jestvuje kresťanské náboženstvo, kultúra a civilizácia, ktorá má významný podiel na vytvorení kultu madony s dieťaťom. Vďaka tomuto symbolu a kultu sa v našej kultúre a spoločnosti vytvorila úcta k matke, ako nositeľke nového života.
Dokonca aj v slovenskej ľudovej slovesnosti, patrí slovná urážka matky, za najhorší a poburujúci čin.
Nejdem sa tu rozpisovať o tom, že vo väčšine slovenských rodín, majú ženy rozhodujúce slovo a ony sú tie, čo "nosia nohavice".
S trochou sarkazmu, by sme my, muži mohli potichu reptať, že na Slovensku je latentný matriarchát. Ale nebúrime sa.
Priatelia,
už vidím, ako po rekvalifikácii na opatrovateľa, bude hrdý muzulman, umývať zadky nemeckým dôchodcom, neveriacim psom.
Priatelia,
citát z článku:
„Som Róm, a mám s tým v Anglicku problém. Všetci sa na mňa pozerajú, akoby som bol iba príživníkom. Prišiel som si však do Británie zarobiť, a nie poberať dávky, ako, žiaľ, väčšina mojich známych. No stále budem tvrdiť, že nás poctivých pracujúcich je tu viac,“ je vydarený a v prvej chvíli hneď po prečítaní, som si myslel, že čítam vtip zo scénky Zdenka Izra.
Odporúčame