Priatelia,
niečo mi tu nesedí. Tí dvaja , Matovič a Procházka, že by boli na hlavu padnutí, aby takéto "citlivé" kšefty vybavovali telefonicky? A ešte k tomu v dnešnej dobe, keď každý politik má na svojom telefóne zavesených SISkárov, ktorí zbierajú, vyhodnocujú a obchodujú s informáciami?
Ak tí dvaja nie sú tak pritrúbli, ako som konštatoval na začiatku, potom tu hrajú vysokú hru, kde chcú potopiť niekoho tretieho, veľmi silného hráča z vládneho okruhu. A dokonca v priamom prenose. No radšej nejdem prezrádzať detaily a rozvíjať konšpiráciu, aby som im neprekazil ich zámer.


