je to jasné ... aj pri problémoch s porozumením chodíš za urológom, tak už nemusíš nič dodávať ... pomýlil si si slová podstata a prostata :-)))))
v súvislosti s 21.augustom 1968 ma nezaujímajú Biľakove nechty ... ale tá jeho zodpovednosť pri hľadaní cesty :-))))
už nesranduj, nemôžem sa toľko smiať

