nebolo ... ale vyjadrujem sa k blogu, ktorý je o Ficovej vláde
a autor blogu vypadá, že uveril predvolebným sľubom, to je na blogu najzábavnejšie :-)
nebolo ... ale vyjadrujem sa k blogu, ktorý je o Ficovej vláde
a autor blogu vypadá, že uveril predvolebným sľubom, to je na blogu najzábavnejšie :-)
aj keď svoje hlúposti napíšeš tisíckrát, aj tak sa nestanú pravdou
po revolúcii by zanikli podniky zahraničného obchodu, cez ktoré sa za socializmu obchodovalo so zahraničím a firmy by obchodovali volne ... nie je absolútne žiadny dôvod, aby aj v spoločnom štáte každý nežil za svoje
niektoré veci by sa riešili spoločne (napr. obrana), niektoré na republikovej úrovni (výstavba diaľníc a pod.) .... a hlavne by sa nevyhodilo kopec prachov na rozdelenie a neboli by ďalšie straty, ktoré rozdelenie spôsobilo
teraz si stvoril dobrý guláš :-)
keby si bol schopný pochopiť, aké hlúposti si napísal, tak by si prosil admina na kolenách, aby tvoj príspevok zmazal :-)))))))))
nemohli ho prijať, lebo mali v koalícii stranu, ktorá by to nepodporila a bez nej mali málo hlasov
Ťažko sa vládne, keď si ministrov, štátnych tajomníkov a iných úradníkov nemôžeš vybrať sám, ale ti ich dosadia sponzori
Boh pomáhaj štátu, kde ľudia tolerujú zlodejov len preto, že sú z ich stáda.
Kritizovať jedného zlodeja a zastávať sa iného, je veľmi stupídne.
všetci dobre vedia, aké sú problémy v tejto republike ... ale je blbé, aby to kritizoval jeden z tých, čo tie problémy spôsobili
asi nejaké antikomunistické indivídum, ktorému súdruhovia počas normalizácie zničili život ... a podľa plusiek ich bolo viac
Človek by si myslel, že už nedokážeš prekonať svoje kraviny, ale vidím, že dokážeš. :-)
Prečo píšeš len o SDKÚ? Platí to pre všetky strany, len tebe to zrejme u niektorých nevadí.
Zo včerajšej tlače. Súťaž na vysádzanie stromčekov a ich údržbu v hodnote 250000€, ktorú vypísali Štátne lesy, vyhrala reklamná agentúra Mymedia, ktorá nemá nič spoločné s lesníctvom. Poskytovanie služieb v lesníctve si dala do obchodného registra zapísať, až keď bola súťaž vyhlásená. Myslím, že tu nie je čo dodať a každému je jasné, o čo tu ide. O transparentnosť a istoty :-)
A nemyslím, že jej tú zákazku dohodilo SDKÚ.
aha ... stačil len pocit, že si na čele ... tento pocit má kopec ľudí aj v bežnom živote
ako malý chlapec si zistil, že vyhrať sa dá aj podvodom
kradnú aj tí, ktorí jednoznačne vyhrali voľby ... len to vo svojej obmedzenosti odmietaš priznať a tým spôsobuješ tejto krajine obrovské škody ... kým ti to nezapne, tak máme pretrvávajúci problém
všetci nie .... tí, ktorí sa nedostali ku korytám, nekradnú
tu vôbec nejde o národnosť ... blbci sú v každom národe a je mi úplne jedno, z ktorého si národa si ty
ak niekoho napadneš, že jeho deti kadili v čakárni u doktora, tak buď si si to vymyslel, čo by potvrdzovalo, že si blb, alebo si to zažil so svojimi deťmi ... ešte je možnosť, že sa pohybuješ medzi "zvláštnymi" ľuďmi ... ja som dosť chodil s deťmi k lekárovi a nikdy som nezažil, aby sa tam niečo také stalo :-)))))))
tvoj pes bude zrejme múdrejší ako ty :-)
Predpokladám, že slušnú časť svojich peňazí daruje Maďarsku, aby pomohol maďarskej ekonomike :-)
Odporúčame