ja nesnívam, ja len reálne hodnotím rozpad Československa z ekonomického hľadiska
trepeš o kompetenciách, predsa na svete funguje viac štátov, kde žijú dva alebo aj viaceré národy ... treba rozumných politikov, ktorí by taký štát riadili .... no a to je problém, lebo hlúpi voliči si u nás volia hlúpych politikov, ktorí to nedokážu realizovať .. z tohto pohľadu bolo rozdelenie republiky nevyhnutné, ale to nič nemení na fakte, ž to bola kapitálna hlúposť
a spoločným trhom EU neargumentuj, v roku 1993 sme mali od neho ďaleko, vtedy sme vyhadzovali peniaze na stavby hraničných priechodov a na podobné hlúposti ... tie peniaze sa dali použiť na niečo iné

