Pre mňa za mňa nech sa neučia žiadny jazyk, nech ani nerozprávajú, ak odhliadnem od toho, že je totálna hlúposť žiť v krajine a nenaučiť sa jazyk väčšiny. Z praktického hľadiska dávajú väčšiu šancu na uplatnenie tým, čo sa naučia po slovensky.
Len je potom absurdne hľadať výhovorky, prečo sa ju nenaučili a hľadať nové vyučovacie metódy, keď odmietnu najlepšiu a najprirodzenejšiu metódu. :-)

