veru sa tvárim ... :-)
čo už s takým chudákom, len srandu si môžem z neho urobiť
veru sa tvárim ... :-)
čo už s takým chudákom, len srandu si môžem z neho urobiť
Na to, aby si vedel odsúdiť diktátora, ti stačí slušnosť.
No a on to môže z pozície poslanca robiť. Ja ťa chápem, vy súdruhovia držíte spolu, proletári všetkých krajín sú spojení :-D
Vidím, že nepíšeš anonymne, podpísal si sa, len si mohol pred podpisom napísať niečo k článku :-)
skreslené informácie ... četníci obsadili celú republiku ... akí četníci mali byť na Slovensku? ... slovenskí? ... takí neboli .... takisto úradníci a pod. ... tiež neboli na Slovensku, nemali sme inteligenciu
nič nezrušil ... pokúšal sa, ale neuspel ... sudetských Nemcov nedusil, to si len Hitler vymyslel, aby mal zámienku obsadiť Sudety
Nedávno sa udial v Česku prípad, kde majiteľ zastrelil kušou róma. Štyria rómovia vnikli k nemu do dvora aj do pivnice. Majiteľ vystrelil na nich a jedného zasiahol do hlavy. Neskôr sa rómovia obhajovali tým, že oni nechceli kradnúť, že si chceli len zobrať nejaké staré železo, ktoré by odniesli do zberu. Takže zobrať si staré železo nie je krádež
Vykupovať môžu, ale len od firiem, ktoré vedia preukázať, že je to ich majetok.
to nepomôže ... oni sú takí vynachádzaví, keď ide o "zarábanie" peňazí bez roboty, že sú schopní zvládnuť aj klonovanie v domácich podmienkach
nerobili sme si zle ... žiadny vzťah nie je ideálny, v každom sú klady aj zápory, ale klady prevyšovali zápory
ale keď začnú populisti zdôrazňujú len zápory a presvedčia voličov so slabším myslením, tak to dopadne tak, ako to dopadlo ... podľa hesla - rozdeľuj a panuj .... vzniklo viac korýt
je tu isté kríženie ... túžba niektorých ľudí využívať výhody socializmu aj kapitalizmu
malá poznámka k niektorým ponúkaným miestam. Ako je možné, že pri takej veľkej nezamestnanosti sú v ponuke voľné pracovné miesta? No lebo sú slušne napísané "blbé". Obchodný zástupca tovau, ktorého je všade dosť, poisťovací agenti, ktorých je tiež viac ako dosť a pod.
bola si už niekedy s dieťaťom na prechádzke? ... ak ho neustále nedržíš za ruku, vždy je riziko úrazu
s Maďarmi sa nemohlo vydariť, s Čechmi sme žili dosť dlho a keby sme nezvolili hlupákov, tak sme mohli byť spolu ďalej
to s tou životnou úrovňou si kde zobral? ... daj zdroj ... občas sa vyskytujem v Česku a realita hovorí niečo iné :-)
loraksk1, nenamáhaj sa, tí čo to pochopili, tým to vysvetľovať nemusíš ... a tých ostatných nepresvedčíš :-)
čo sa pýtaš, keď nevieš? Pýtaj sa až keď budeš vedieť .... sprostejší príspevok tu dnes nebol :-)))))))))))))
ty sa pýtaš len keď niečo vieš? ... a keď chceš niečo vedieť, tak sa nespýtaš? .... to vysvwtluje všetky tvoje ostatné príspevky :-D
Zaujímavé čítanie.
len by ma zaujímalo, ako je to s posilňovačom riadenia a posilňovačom bŕzd na rozbehnutom aute, keď je prerušená dodávka paliva do motora, ale motor sa točí, pokiaľ nie je vyšľapnutá spojka ... mám pocit, že vtedy by mali fungovať, ale neviem to isto
Odporúčame