Vygumvaný si ty. Nikto s tým nadšene nesúhlasí, my rozumní to berieme ako nutnosť.
A s tou štatistikou si ma pobavil. Keď alkohol má na vine 1/3 nehôd, čo tak sústrediť sa na tie 2/3. :-)
Takto to dopadne, keď niekto nevie "narábať" s údajmi. Ešte si mal napísať, že keď počet nehôd pod vplyvom alkoholu je nižší ako bez alkoholu, tak by mali všetci povinne jazdiť opití :-D

