Prečo by ma malo rozdrapiť? Na inom mieste som napísal, že tu opisujete svoje pocity po minulých voľbách a podľa seba usudzujete, že aj my, voliči súčasných opozičných strán, máme teraz rovnaké pocity. Ale nie je to tak. Ja som rád, že Smer vládne, ja som si prial, aby vytvoril sám vládu. Napísal som to veľakrát pred voľbami. Nech predvedie, čo dokáže. Dokonca mu držím palce, aby to tu dal do poriadku. Mne totiž nejde o to, kto vládne, ale aké má výsledky. A ak Smer dokáže zlepšiť situáciu na Slovensku, nech vládne aj sto rokov. Ja len že ak to bude robiť takým štýlom, ako v rokoch 2006 - 2010, tak nič nezlepší.

