ale ... nová Sybila? .... aké čísla vylosujú zajtra v loote? :-)
ale ... nová Sybila? .... aké čísla vylosujú zajtra v loote? :-)
z právneho hľadiska máš pravdu, pomohol im domôcť sa istých práv ... ale keďže to boli väčšinou grázli a gauneri, tak by som ich neľutoval ... a mnohí sami spôsobili tie súdne prieťahy
keď blbec povie, že môj názor je hlúpy, tak to je pre mňa pochvala ... to vieš, negácia negácie .... vlastne ty to nevieš .... ale to je jedno :-)
ja som nikde nepísal, že som bol v parlamente ... ale to neznamená, že nemôžem vedieť, čo sa tam deje ...
si schopný to pochopiť? ..... nie? .... nevadí :-D
veď oni boli kováči .... a už nie sú, lebo sa tým už nedokázali uživiť, jednoducho toto remeslo, až na malé výnimky, zaniklo, lebo ho nahradila priemyselná výroba ... dopadnú rovnako ako sociálni pracovníci a ľudia, čo študujú iné odbory, o ktoré nie je na trhu práce záujem
vymysli niečo rozumné, na toto je zbytočné vyhadzovať peniaze
a ešte skús písať v inštrumentále predložku "s"
príde doba, keď sa aj bieli budú hlásiť k rómom ... získajú tým mnoho výhod :-)
keby si sledoval, čo sa dialo v parlamente za posledné mesiace, vedel by si, čo navrhoval ... a bol by si prekvapený, že to boli rozumné veci
súdy sú často bezradné, lebo "sebranka" často využíva diery v zákonoch ... v takom prípade treba aspoň zverejniť zlodejstvá, keď už ich súd nemôže potrestať, nech o nich vedia ľudia
a čo sa urážania týka - keď si to niekto zaslúži, tak nech dostane po nose ... prípad Bugár je jasný príklad, pýtal si sprdnutie a aj ho dostal :-)
tebe to tak vypadá ... ale pravda to nie je ... zmier sa s tým, že to, čo tebe vypadá ako skutočnosť, väčšinou skutočnosť nie je ... ale nebuď smutný, do smrti s tým dožiješ :-)
som rád, že som si dal taký nick, aký som si dal .... rozumovo slabší jedinci sa majú čoho chytiť :-)))))))
keby len hrúbky ... cely príspevok vypadá, ako keby ho napísal po desiatich borovičkách :-)
už vieš, že to nezvládne a ona ešte ani nie je vo funkcii ... keď to zvládol Paška, nevidím dôvod, aby to nezvládla aj ona
nečakám, súdružka ... ty vidíš sebranku len na jednej strane, ja ju vidím na oboch .... to je rozdiel medzi nami ... ty vidíš len to, čo chceš
ale na to som si už zvykol :-)
máš pravdu článok som len rýchlo preletel, zameral som sa na hranicu, kde "láme" daň na vyššiu, ale neuvedomil som si, že vyššou sadzbou by mala byť zdaňovaná len čiastka prekračujúca hranicu a nie celá suma ... aspoň tak to bolo, keď aj u nás ešte bola progresívna daň ...
aj keď pri súčasných "odborníkoch" je možné všeličo
keď si tak spomínam na časy, keď aj u nás boli rôzne daňové pásma, tak sa daň vypočítavala presne tak ako píšeš
problém nastane vtedy, keď máš plat okolo tej hranice, za ktorou sa dvíha daň ... ak zarábaš len tesne nad túto hranicu, tak v čistom dostaneš menej, ako keby si zarábal o niečo menej, ako je hranica
problém nastane vtedy, keď máš plat okolo tej hranice, za ktorou sa dvíha daň ... ak zarábaš len tesne nad túto hranicu, tak v čistom dostaneš menej, ako keby si zarábal o niečo menej, ako je hranica
kde chodíte na tie argumenty? ... Je ľahké kritizovať prácu druhého, ale ťažké sám priložiť ruku k dielu a niečo zodpovedného vykonať. :-)))
daj niečo rozumné .... a k tomu kritizovaniu - ak je čo kritizovať, tak od neho čakám, e bude kritizovať .... tú "sebranku", ktorá si vzájomne kryje chrbty, treba kritizovať a šľapať jej na prsty
... v parlamente pourážal kde koho,ale hlavne predsedu Smeru Roberta Fica.Tohoto veľmi vzdelaného muža pourážal ... :-)))))))))
Táto kandidátka nech sa ešte učí,ako fungovať v politike a nie hneď kandidovať na taký vysoký post,ako je podpredseda parlamentu. .... netrep, parlament má rokovací poriadok, ktorý sa naučí každý ... ona videla, ako funguje parlament, nevidím dôvod, aby nezvládla viesť schôdzu parlamentu ... neprirovnávaj to k riadeniu kozmickej lode
Nie som práve fanúšik Pavla Ruska, ale z toho, čo hovoril v televízii, mi vychádza, že v predaji PPC pod cenu má maslo na hlave niekto iný. Tie veci, ktoré spomínal, sa dajú overiť a preukázať.
Uvidíme, aké pokračovanie to bude mať.
tak tak ... ide o kšefty a čím menej ľudí o nich rozhoduje, tým väčší podiel sa im ujde
hovorí sa, že na dvoch stoli4kách sa nedá sedieť, ale na troch sa už dá ležať
Odporúčame