Vyzývam na video-diskusiu pánov: Kaplan; PETER hehehe; Timpe; Zaza; Jukov; Rata; Jeff. . .
preboha o čom ty točíš? .... veď tie argumenty boli napísané pod jeho blogmi ... akurát Karol nikdy nereagoval .... a pritom to neboli jednostranné argumenty, ako písal Karol .... boli to argumenty typu - klady aj zápory jednotlivých období ... to len karol napísal vždy na začiatku blogu, ako sme zničili superextrašpecial zriadenie a potom vychŕlil záplavu negatívnych vecí ... a práve kvôli tomu považujem debatu s ním za úplne zbytočnú, je to zaslepený extrémista
tak neuvádzaj, čo by bolo ľahšie napísať, keď nemáš prehľad o tom, čo už bolo napísané .... :-)
vyhľadaj si na webe karolove blogy a diskusie pod nimi ... budem sa opakovať, ale napíšem to - NIKDY som tam nevidel, že by diskutoval s ľuďmi o tom čo napísal, že by svoje názory obhajoval v diskusii ... vždy len hodil blog a čušal ... odrazu tri týždne pred voľbami výzva na video-diskusiu ... ak neberiem do úvahy, že je to nereálne, tak je to vrcholne trápne, akurát som sa dobre na tom pobavil :-)