o čo asi ide? .... o Izrael ... Irán by ho rád vymazal z mapy sveta, len tam je jeden malý háčik, Izrael má jadrové zbrane a vyhlásil, že nebude váhať ich použiť
o čo asi ide? .... o Izrael ... Irán by ho rád vymazal z mapy sveta, len tam je jeden malý háčik, Izrael má jadrové zbrane a vyhlásil, že nebude váhať ich použiť
... ešte je limitovaný ťažobnými kapacitami a inými faktormi ... atď atď .... limitovaná je aj spotreba produktov z ropy ... nič nie je nekonečné
na svete sa ťaží isté množstvo ropy podľa dopytu ... to akože doteraz Čína nekupovala, alebo chcel kupovať viac ropy, ale nikto jej nechcel predať a teraz jej Irán predá? .... človeče zobuď sa, takto to nechodí v tomto biznise .. :-)
ponuka je reálna? .... :-))
ty kokso, kde na tie fóry chodíš :-))))
to už tá raketa, ktorú som spomenul nižšie, je reálnejšia :-))))
Tak toto je argument, to ti poradil Karol, alebo si naň prišiel sám? :-D
Ropu budeme predávať iným zákazníkom ... vtipní chlapci :-)
musím sa nejako zabaviť, sranda musí byť ... strašne ma baví, ako tu niektorí ľudia prežívajú tieto debaty, ako smrteľne vážne ich berú ... ako keby sa tu niečo niekedy vyriešilo :-)
ja sa zmenám nebránim, aj keď si myslím, že systém nie je až taký zlý, len treba politikov-zlodejov do basy zavrieť a ďalší si už rozmyslia, či budú kradnúť
dobrú nedeľu mám .. dlho som si pospal, vyšiel som si mesto popozerať, odfotiť ... trochu nakúpiť .... baby pokukať ... no a teraz skypujem s rodinou a pozerám DVD ... Rodná zem .... slovenský film z roku 1953 .... krásny folklór :-)
nepochopil si .. neobhajujem zdravotníctvo, ja len reálne uvažujem .. a práve preto, keď idem na nejaké vyšetrenie, tak v ten deň si nič neplánujem pre istotu, lebo nikdy neviem, kedy ma vybavia :-)
a nechápem, prečo si pýtaš radu, čo máš robiť, si nesvojprávny? :-))))
choď za riaditeľom a sťažuj sa
no a ten záver o USS a snehom na Zemplíne, budem sa tváriť, že som to nečítal ... ale pobavilo ma to :-D
no tak toto si zaklincoval :-))))
tu končí každá debata
nezabúdam .... pamäť mám ako slon ... ty sa len staraj, aby si neplakal :-D
on nepísal o sympatizantoch, on písal o extrémnych zlodejoch v čele strany ... nefandi si :-D
nemáš diaľkový obládač? ... hoď pivovú fľašu do televízora :-D
príspevok inteligentného ľavicového voliča :-)
len si fandi, nikto to neurobí tak úprimne ako ty sám :-)
čo sa tebe zdá hlúpe, nemusí byť hlúpe ... prax ti potvrdila, že čo sa nášho zdravotníctva týka, je hlúposť si takto plánovať veci, pokiaľ tam nemáš známeho, ktorý ti všetko vybaví, aby ťa hneď zobrali
a ani vtedy by to nemuselo klapnuť ... predsa doktorka, môže mať nejaký naliehavý prípad a nikto ti nezaručí, že ťa vybavia presne tak, ako ťa objednali ... írtem fiam? :-D
je mi jedno, aký máš názor ... a komentovať budem, čo ja chcem ... si na smiech :-)
si smiešny ... sám Karol tú výzvu nemyslel vážne .. . a mne je jedno, kto zažil fiasko, ja sa spolieham sám na seba a v tomto som fiasko nezažil :-)
keby napísal, že si postavíme spolu raketu a zaletíme si pozrieť na mesiac, aj to by si bral vážne ... holt, niekomu nebolo dopriate :-D
Odporúčame