Vyzývam na video-diskusiu pánov: Kaplan; PETER hehehe; Timpe; Zaza; Jukov; Rata; Jeff. . .
v prvom rade si naštuduj, čo znamená pojem "potravinová bezpečnosť" zjavne tomu nerozumieš
vždy tu ľudia obviňovali Čarnogurského, že zlikvidoval poľnohospodárstvo a teraz je to Mikloš
tak k tomu poľnohospodárstvu - po revolúcii sa ukázalo neudržateľné mať takú poľnohospodársku výrobu, aká tu bola, produktivita práce tam bola na nízkej úrovni, čo inde urobilo 10 ľudí, to u nás robilo 50 a ešte museli poľnohospodárom vypomáhať tisícky brigádnikov, dobre si pamätám, ako sme zo strednej aj vysokej školy chodili na 2 týždne na zemiakovú brigádu .. proste toto padlo a teraz vznikajú nové poľnohospodárske farmy ... len v mojom okolí ich je niekoľko a vidím, že prosperujú
čo sa týka iných podnikov, tak ich nikto nezlikvidoval len tak pre zábavu, niektoré padli, lebo neboli konkurencieschopné, niektoré preto, že boli lacno sprivatizované a vytunelované ... holt, majiteľ sa potreboval stať za noc milionárom
ale to je na dlhú debatu
Toho spomínaného Goebelsa si osvojili komunisti