Problémy s líbyjskými pacientami/rebelmi.
Ale veď ten človek, resp. ľudia sa našli a vyriešili problém. Lýbijské prasce dostali na "budku".
Keď sa nevedia správať civilizovane, tak nech sa vrátia odkiaľ prišli.
A ty sa už radšej nezamýšľaj nad príčinami, lebo si "vypotil" hlúposť. Príčinou nebolo to, že pár mesiacov žili v mizerných podmienkach, ale že sú prasce, ktoré si myslia, že si môžu k ženám dovoliť všetko.
Za socíku u nás študovali mnohí Lýbijci a správali sa rovnako ako teraz v Grécku. A vôbec vtedy nežili pár mesiacov v mizerných podmienkach. Napádali dievčatá a ženy na ulici až kým nepretiekol pohár a museli ich brániť policajti a vojaci, aby neprišlo k lynčovaniu. Lenže o takýchto veciach sa vtedy nepísal.