V každom národe sú múdri ľudia aj hlupáci, ide len o to, ktorých poveríme spravovaním štátu. Ešte by som to upresnil, pridám ďalšie delenie. Slušný a neslušný. Potom dostaneme 4 kombinácie. Slušný hlupák, neslušný hlupák, slušný múdry, neslušný múdry. No a u nás boli slušní, múdri ľud z politiky vytlačení. Tak to tu vypadá tak, ako to vypadá.
Prečo, ak niekomu poviem, že FB je zbytočný, odpovie mi „viem, máš pravdu, však ja len…nemáš pravdu. FB nie je zbytočný, ak ho vieš správne použiť.

