Tak tak.
Teraz ešte dosaď mená konkrétnych osôb a začne sa vyjasňovať :-)
Tak tak.
Teraz ešte dosaď mená konkrétnych osôb a začne sa vyjasňovať :-)
Trepeš ako vždy. Keď ti niekto predtým rozmlátil polovicu autá, mal si škodu 30 000 korún, dnes niekomu poškodiš dvere drahej limuzíny a škoda je vyššia. Poistky sa len prispôsobili cenám áut. A konkurencia znížila ceny PZP. Napríklad ja som uzavrel tento rok novú poistku, ktorá je o tretinu nižšia ako stará. Ďalej si nezobral do úvahy infláciu. Pred koľkými rokmi prišli na trh súkromné poisťovne?
reaktor, máš pravdu aj nemáš ... tiež som tam pracoval, viem, ako sa tunelovali SE, že boli v červených číslach ... ALE nebolo by rozumnejšie tých tunelárov pozatvárať a urobiť z SE ziskovú firmu aj bez predaja? ... išlo by to, len to by sme museli voliť slušných ľudí, ktorí by nerozkrádali štát
Toto je jedna možnosť, ako legálne zabrániť zisku poisťovní.
Ide to aj ináč, len nie tak, ako to urobila minulá vláda.
Ako tak počúvam rádio, tak ešte nie je o ničom rozhodnuté. Kde sú tie nedodržané sľuby?
Ospravedlníš sa, keď parlament schváli všetko, k čomu sa zaviazala vláda? :-)
keby si pochopil, čo som napísal, zistil by si, že to nie sú somariny :-)
len trep, keď máš nutkanie :-D
nestrápňuj sa tu, ja som mu nedal žiadne vyznamenanie
tento stav tu nie od nástupu Uhliarika na ministerstvo ... Ficovci mali tiež možnosť zmeniť to, ale aby to urobil rozumne, tak vyprodukovali protiústavný zákon ... právnici
mne je Uhliarok ukradnutý tak ako sú mi ukradnutí všetci politici a ako si mi ukradnutý ty so svojimi ficoidnými názormi
mne len nie je jedno, že hlupáci v LOZ vedení hlupákmi zo Súmračnej za podpory hlúpych ficoidov ohrozili životy pacientov ... a keďže ja som tiež potenciálny pacient, moji blízki sú potenciálni pacienti, tak mi nezostávalo nič iné, len dúfať, že nebudeme potrebovať lekára skôr, ako sa tento cirkus skončí
LOZ nevedel, že na to nemá mandát?
Vláda to predsa posunula do parlamentu, a tým podľa mňa splnila svoj záväzok, urobila všetko, čo mohla.
týmto súhlasím, ale je to len jeden pohľad na vec ... druhý je fakt, že ak musíme povinne odvádzať peniaze na zdravotné poistenie, tak trvám na tom, aby boli použité v zdravotníctve a nie ako zisk poisťovne ... poisťovňa má mať z tých peňazí stanovené percento na réžiu a keď si tieto peniaze neminie, je to jej zisk
Chápem, že si chceš zarobiť na vianočné darčeky, ale takto?
Všetci vedia to, čo si napísala, len niektorí sa tvária, že to tak nie je. :-)
Kto seje vietor, žne búrku.
Božia mlyny melú pomaly ale isto.
Kto inému jamu kope, sám do nej spadne,
Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva.
Aký požičaj, taký vráť.
Už sa teším na novú vládu.
Volím SMER :-)
mňa nezaráža, že si nepochopil môj príspevok :-)
s tým hlasovaním si úplne vedľa, jednotne hlasovali za bývalej vlády ... súčasný parlament tak nehlasuje, ináč by nevznikli kauzy ako voľba generálneho prokurátora, schvaľovanie eurovalu
samozrejme, že neverím, že všetci hlasujú podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia
ja som len skonštatoval, že ak chceli lekári záruky podložené zákonom, tak to im vláda nemohla zaručiť pri takom politickom systéme, aký tu máme .... súdruh Kollár a súdruhovia z Twilight street to nedomysleli ... konečne ako všetko :-)
Nevyčítaj iným, že používa Lebo Fico, keď ty používaš - pravicová zlodejina a lož. :-)
pasha, baví ťa zabíjať čas písaním takýchto blábolov? :-)
ak ťa za to neplatia, tak ťa ľutujem
súdruhovia z LOZ si mali uvedomiť, že vláda im nemôže zaručiť to, čo žiadali ... chceli zákon a zákony u nás vláda neschvaľuje ... to ako keby ja som išiel za kolegom, aby mi zdvihol plat .... sľúbiť by mi to mohol .... aj za šéfom by mohol ísť apelovať, ale rozhodoval by šéf .... pochopil si? :-)
tak sa teraz skús zamyslieť, kto nesplnil sľub :-)
... a prestane ťa to zarážať :-)
dobre napísané .... problémy Slovenska sú vnútorné ... lenže na Slovensku je zvykom hľadať príčiny všade inde, len nie doma
neopravujú cesty, nadávate ... chcú opravovať, zase nadávate
keď vás niekto nakope do prdele, tak sa najskôr pozriete, komu tá noha patrí a podľa toho sa rozhodnete, či budete nadávať, alebo poďakujete :-)
počkajte, či tie opravy budú alebo nie ....
pirosi, pirosik, v škole si sa flákal, na ekonomike si nedával pozor a potom napíšeš takýto blog :-)
deficit štátneho rozpočtu znamená, že štát si musí požičať peniaze a neskôr musí tie peniaze vrátiť aj s úrokmi .... tie splátky úveru sa musia nájsť v ďalších rokoch v štátnom rozpočte ... no a čím je tren deficit väčší, tým viac musíme požičať, a tým viac musíme vďalších rokoch splácať .... na to sú viazané aj úroky, čím viac úverov máme, tým menej sme dôveryhodní a ďalšie úvery získame s vyššími úrokmi .. tým sú viac zťažené neskoršie štátne rozpočty .... no a tak sa môže stať, že doapdneme ako Grécko, ktoré už nedokáže splácať úvery, dokonca ani úroky z tých úverov ...
Odporúčame