upotená si ty so svojimi komunistickými kamošmi ... zas-ereš aj takúto čistú diskusiu
upotená si ty so svojimi komunistickými kamošmi ... zas-ereš aj takúto čistú diskusiu
tak tak ... a keď chce tomu niekto zabrániť, tak je šašo, populista a ešte neviem čo .... a to mu nenadávajú len soslanci, ale aj bežní ľudia ... a páni poslanci sa usmievajú, ako občania za nich robia špinavú robotu
Vivat Slovakia :-))))
nebol som ... a čo má byť?
nebol som ani cez víkend v Senici na futbale a viem, že tam Slovan remizoval 2:2 .... ani v Turecku som nebol a viem, že tam bolo silné zemetrasenie ...
ty pokladáš za pravdu, len to, čo vidíš na vlastné oči? :-)
slečna kefalínová a čo si vy predstavujete pod takými slovami ležatá osmička?
prelož mi svoj príspevok do slovenčiny a ja sa pokúsim odpovedať :-)
toto si myslel ako vtip? ... vieš, ako Mufti udržiaval zamestnanosť? ... vo fabrikách, kde nič nerobili, kde si ľudia chodili niekoľko mesiacov odsedieť pár hodín do roboty a za to dostali 60% platu z peňazí, ktoré tam boli preliate z iných podnikov a bolo im sľubované, že po voľbách sa opäť rozbehne výroba ... ľudia držali huby, lebo boli radi aspoň za pár korún
to nebola zamestnanosť, ale platená nezamestnanosť :-)))))
daj jeden prípad, kedy kryla zlodejinu ... to sú len rozprávky ... média by ju roztrhali
ale nevadí ... deti vyšikujem von zo Slovenska a ja sa už budem do smrti zabávať, ako Slováci zase padajú na hubu . budú odmenení za hlúposť :-)
Keď som videl, že mu po náraze odletela prilba, vedel som, že je zle, musel to byť veľmi silná náraz na hlavu. :-(
Mňa nemôžu obviniť z rasizmu, ja mám tiež rómsku krv.
Na prednom nárazníku :-)
banda zlodejská dosiahla svoje, už im nikto nebude klepať po prstoch, keď budú robiť špinavé kšefty.
O to išli červeným, modrým aj inofarebným zlodejom. Už sa tešia.
A občan-idiot to schvaľuje. Slovensko, kráčaš do pr...le.
už som si na ten názov zvykol .... a tiež sa ich dotýkam v rukaviciach ... boxerských :-)
súhlasím, že sú také konvencie .... len ja som trochu nekonvenčný, ale snažím sa trochu prispôsobiť .... napríklad cigánov už volám podľa amerického vzoru - indoeurópania :-)
informácie sú veľmi drahé, neviem, či si ich budú ľudia vymieňať len tak zadarmo :-)
nerád by som ťa urazil, ale ja som reagoval na teba aj na vlada súčasne ... máte vysoký tlak ... tak som použil oslovenie ľudia ... no a ešte jedna vec ... nenapísal som ČO Z TOHO MÁTE ... ale Z ČOHO TO MÁTE ... pýtal som sa, z čoho máte vysoký tlak
a nepočul som, že ľudia sa rodia s číslami, ja len viem, že sa rodia 9 mesiacov po čísle :-)
ľudia, z čoho to máte? .. trochu uberte ... neberte ten život tak vážne, aj tak z neho živí nevyviaznete :-)
aj dobrákom sa stáva, že ich srdce nezvládne nával emócii ... dokonca by som povedal, že skôr im ako ako nedobrákom alebo zlákom :-)
nie som zlý .. tiež si občas zaspomínam .. ale opatrne, aby to srdce vydržalo :-)
pokoj .. opri sa ... zavri oči ... a zhlboka dýchaj
keby som vedel, že ťa to tak zoberie, tak by som tie gaštany nespomenul
ja nenadávam ... ja to len konštatujem
dám príklad .... niekto je plešatý ... môžeš skonštatovať - ten muž je plešatý - týmto konštatovaním si len opísal existujúci stav ... alebo sa môžeš vysmievať - ten muž je plešatý
dve rovnaké vety a majú rôzny význam :-)
ja nenadávam, ja opisujem :-)
Odporúčame