o 194°
nie som pupush, toto oslovenie si nechaj pre svojho priateľa .. a keď niekedy v debate pritvrdím, to neznamená, že pením ... na to ma veľmi málo poznáš
ja pením v iných situáciach ... v takých, kde sa rozhoduje o kvalite môjho živote ... a to tieto diskusie nie sú :-)
Pekný večer prajem, priatelia ... piatkové večery milujem ... rád spomínam na piatkové večery v Bratislave, keď som tam študoval ... zvlášť na tie jesenné, keď som si pri Veľkom Baťovi kúpil pečené gaštany, vychutnával som si ich a zároveň zohrieval ruky
Nedám si tento večer pokaziť blbou politikou ... ani Máriou Čírovou, ktorá otrasne zaspievala pieseň od Tublatanky :-)
no a aká bola diskusia pod tým článkom? ... prívrženci Smeru tam písali, aký je Fico dobrý stratég ... ako zase vybabral s koalíciou
ani si nepočkali, či to je vôbec pravda ... či si to Fico naozaj rozmyslel
tí, čo ma dobre poznajú, to vedia ... spýtaj sa ich :-)
priamy prenos z národnej rady? ... taký masochista nie som, aby som tú čvargu sledoval .... :-)
dal by som im do rúk lopaty a poslal niekde makať ... a popri práci by mohli diskutovať ...
už som nižšie reagoval .... neber tak vážne tieto diskusie ... nič tu nezmeníme
ja sa sem chodím baviť :-)
ja nechcem nikoho urážať ... beriem to len ako také prekáranie .. aby nebola nuda :-)
ja ti to prajem ... tak to má byť ... no ale aj tak neviem, kde si nabral, že s plačem .... ak to nebolo z hladu, tak by si mal navštívť lekára, môže to byť niečo vážnejšie :-)
ja ti nenadávam ... ja len konštatujem status quo :-)
btw. čo znamená "tomu z palacinkarom"? :-D
to čo si tu vypotil? ... to si mne adresoval? .. ak áno, tak nechápem, prečo, ja tam nie som, nevládnem, neviem to ovplyvniť ... sťažuj sa inde ... :-))))))
nepochopil si iróniu ... "svatá ty prostoto" ...
blahoslavení chudobní duchom :-))))))))))
si smiešny ... mne je nejaké SDKÚ ukradnuté ... ak porušili zákon, nech si nesú následky ... mne akurát vadí, že sa im za tie zlodejstvá pravdepodobne nič nestane
mne je jedno, či je zlodej červený alebo modrý ... patrí do basy
to len vy ľavičiari rozlišujete, z akej strany je zlodej a podľa toho sa rozhodnete, či mu budete nadávať, alebo mu tlieskať :-)
ak chceš, aby napísal nový blog, požidaj ho ... ja nikomu dohovárať nebudem, je to jeho vec
ty čo vysvetluješ za iných? ... ty nedokážeš vysvetliť svoje vlastné príspevky :-)))))
prečo zrazu? ... vždy som bol ... to len ty nechápeš :-)
Odporúčame