Autor blogu zakomponoval do článku aj seba - "sprostá maličkosť" :-)
zrejme si nepochopil, čo sa u nás momentálne deje .. skús na to prísť ... aj keď si myslím, že na to nemáš :-)
Autor blogu zakomponoval do článku aj seba - "sprostá maličkosť" :-)
zrejme si nepochopil, čo sa u nás momentálne deje .. skús na to prísť ... aj keď si myslím, že na to nemáš :-)
súhlas ... dôkazom je aj to, že ľudia to, čo je u nás, nazývajú kapitalizmom
friendly ..
ja som nenapísal len "SMER" .... ja som napísal ... "SMER" a "by som volil" ... to je logický súčin, čiže musia tam byť obidva výrazy súčasne, aby bol príspevok vyhodnotený ako Smer-friednly
a ono to bolo celé myslené ako fór, ja viem, že tam žiadny automat nemáte, máte tam len pár blbcov, ktorí mínuskujú ako besní :-)))
ale daj ešte niečo o logickom myslení .... rád si prečítam niečo zábavné :-)
automat vyhodnocuje kľúčové slová ... napísal si "SMER" a "by som volil" a automaticky si bol zaradený medzi voličov Smeru
zapríčinil to zrejme slabší programátor :-D
ja som nič neoslavoval ... nevieš čítať? ... napísal som lúza .... z toho si mohol vydedukovať, že to nemôžem byť ja
ak som precenil tvoje myslenie, ospravedlňujem sa ..... skús menej oslalvovať, alkohol ti škodí :-)
len neviem, prečo má bulgar plusky a my dvajamínusky, keď sme napísali to isté ... asi nejaký vírus :-)))))))
me še pobaviľi ... :-)
bez čiarky ...
pokojne vymýšľaj nové základné pravidlá v ekonomike ... možno vymyslíš perpetum-mobile
btw. to o nemennosti pravidiel som nevymyslel ja, to tvrdia ekonómovia
Máme takých politikov, akých volíme.
Ak chceš mať lepších musíš emigrovať.
Ak všetci prejdeme na Linux, nezamerajú sa tvorcovia vírusov na Linux? Nebude spoplatnený?
Vie niekto odpoveď na tieto otázky?
ty čo to pletieš? :-)))))))
skús si niekde pohľadať, aké kritéria bolo treba splniť, aby sme mohli prijať euro ... tvrdé podmienky sme museli splniť a stále plniť aj neskôr ... ak by ich plnili všetci, euro by nemalo problémy
v čom spočíva pyramidovosť? :-)
Zvláštny úkaz, v tejto diskusii neprebieha boj pravice a ľavice :-)
Teší ma, že zástancov Stalina je oveľa menej, ako jeho odporcov.
keby len mladí ... horšie je, že mu to žerú starí, ktorí vtedy žili
fuj .. ale je tu nagrcané .... že som vôbec vstúpil do tohoto pajzla, lúza oslavuje :-D
Odporúčame