Prečo stále miešaš do debaty Fica? Nechaj ho už na pokoji :-)
Prečo stále miešaš do debaty Fica? Nechaj ho už na pokoji :-)
čo sem pletieš predražené služby? ... čo ti kto účtuje? ... ty budeš zarábať 800 eur, sused bude zarábať 1600 eur, on ti bude účtovať nejaké predražené služby?
prečo si myslíš, že nadpriemerne zarábajúci sú len podnikatelia? ... a keď sme už pri podnikateľoch, kto ti káže využívať predražené služby? .... choď ku konkurencii ... a ak nenájdeš lacnejšiu konkurenciu, založ si firmu a ponúkaj tie isté služby lacnejšie, vytlačíš konkurenciu z trhu
ajajaj ... niečo mi ušlo ... kto je Ružena? .. a kto je hlavný hrdina? ... nepoznám ani jedného z nich ... dokonca ani pohlavného hrdinu :-)
je ... ale pokiaľ to neťahá na verejnosť, tak je to len jeho vec :-)
pekné riešenie .... miesto toho, aby ti poďakovali, že si zabránil materiálnym škodám a možno aj stratám na životoch, tak ti vynadajú
moc čakáš, že ti niekto niečo dá a zdôvodňuješ si to bibliou ... iní si na to zase vymysleli komunizmus
Akú zvýšenú daň? Ja opisujem súčasný stav. Jednoducho kto viac nakupuje, platí aj viac daní.
Ale asi to nepochopíš :-)
prešvihla si to chlp .. on je blbý, nepochopil to s tými rožkami .... tak som mu to vysvetlil .. a ty si svoju hlúposť písala už vtedy, keď bolo moje vysvetlenie na svete
ale ja som tolerantný k mentálne postihnutým, pokojne ti to vysvetlím aj viackrát ... tie rožky, to bol len názorný príklad .... ten bohatý si nemusí kúpiť viac rožkov, aby sa nasýtil .... ale on si kúpi viac áut, drahšie autá, viac benzínu atď atď ....
si schopná to teraz pochopiť? :-)
nemám výhrady voči učeniu Krista ... ja mám výhrady k tomu, že ty to učenie zneužívaš
Nedá sa, mám na aute tubeless tyres .... ale do výfuku môže hovoriť koľko chce :-)
... ty si myslíš a nemyslíš :-)
Zase si nič nepochopila .. on je síce magor, ale ty by si to o ňom nemala písať, lebo ťa vaši ukameňujú ... no a ja nie som magor, tak by si mi to tiež nemala písať, hoci ťa za to vaši pochvália ... lebo sú magori :-)
nie že by som nedokázal prečítať názov tohto blogu, ale lúštiť tú zmes veľkých a malých písmen sa mi nechce ... no a potom som si neprečítal ani blog ....
skús upútať pozornosť čitateľov nejakým iným spôsobom
Na ČT1 ide seriál Vyprávěj, nejaká Let´s dance nemá šancu
prečo sa neobrátiš na svojho najvyššieho, aby ti to vysvetlil? ... tie rožky, to bol len názorný príklad .... ten bohatý si nemusí kúpiť viac rožkov, aby sa nasýtil .... ale on si kúpi viac áut, drahšie autá, viac benzínu atď atď ....
ktorý z nich je partnerka? :-)
takto by si sa nemala o Ficovi vyjadrovať :-)
tieto reči si nechaj na stretnutie vašej sekty ... nech sa oni s tebou podelia :-)
keby som vedel, že si náboženský magor, tak by som sa ani nepokúsil písať nejaké argumenty .... sektárov naozaj nemusím
čo prskáš ... ja som jasne napísal, že neviem, kedy bolo to zariadenie objednané ... ak nevieš čítať, alebo nechápeš význam písaného textu, tak si to daj niekomu vysvetliť :-)
no a k tej DPH ... ak si kúpiš jeden rožok, tak zaplatíš DPH 20 centov, ak si kúpiš dva rožky, zaplatíš 40 centov .... inými slovami, ten, kto kúpi viac rožkov, zaplatí viac na DPH ... no a bohatý ich kúpi viac .. čo je na tom zvrátené?
ja som nepísal o výške DPH
... neodvádza ... ak sa človek zamysli, prečo sú niektorí ľudia v zlej situácii, tak ho musí napadnúť, že je to práve nespravodlivosť tohto sveta
možno sa už nemohol pozerať, čo sa v tejto republike deje
Odporúčame