Všetky tri strany: SDKU, KDH i HZDS majú niekoľko spoločných čŕt. Urobili niekoľko dobrých vecí pre Slovensko a taktiež urobili a stále robia strašne veľa zlých vecí v neprospech občanov SR ale robia kšeftíky, vecičky a funkčtičky v prospech svojich členov, prívržencov a nominantov týchto strán.
... toto môžeš napísať o všetkých stranách ... prečo práve SDKÚ a KDH?
blog písal nejaký humorista :-)
toľko naivity by nesplodil ani študent strednej školy


