tak to bude sranda na pokračovanie .... ako sa budú jednotlivé strany ponúkať Ficovi, aby si ich zobral do vlády :-)
tak to bude sranda na pokračovanie .... ako sa budú jednotlivé strany ponúkať Ficovi, aby si ich zobral do vlády :-)
Me še pobaviľi ... skúšajú, kto má pevnejšie nervy ... kto posledný uskočí pred vlakom :-)
Konec vlády nehrozí, od korýt sa neodchádza pre nejaký euroval :-)
podľa tvojej logiky aj ľudia, ktorí zarábajú 800 eur mesačné sú z pohľadu ľudí, ktorí zarobia 400 eur mesačne, bohatí ľudia .... tak nech platia aj oni
to, čo si opísal, sme tu už mali ... a neosvedčilo sa to ... tí, čo robili zarobili len o trochu viac ako lenivci .... ja sa delím o svoje peniaze, ale delím sa s ľuďmi, s ktorými ja uznám za vhodné ... nemienim podporovať ľudí, ktorí v živote nepreložili krížom slamku a len naťahujú ruku
staň sa pre firmu potrebným a bude ťa tiež dobre platiť
ak čakáš na komunizmus, tak čakáš márne
ja niekde niekoho obhajujem? ... môžeš mi povedať, konekrétne ktoré vety to sú?
Peknéééééééééééééé ... chýbalo mi tam už len aby Fico prišiel otvoriť ihrisko a máme to komplet
rob niečo iné a nečítaj moje príspevky ...
alebo to máš povinné? .... v tom prípade si to vybav so šéfmi :-)
ja som ani tak nemyslel to, čo sa deje v týchto dňoch, ale všeobecne .... ako ľudia žijú, duševnú a duchovnú práznotu, ktorú autor opísal, tie všetky pseudoveci, ktoré opísal, ako ľudia utekajú do virtuálneho sveta ... to je tragédia
vyjadril som sa k milionárskej dani ... pokladať ľudí s príjmom 1700€ za milionárov je choré ... nemyslíš?
a s prideľovaním mínusiek si totálne vedľa, už som viackrát písal, že takto nehodnotím príspevky, nedávam ani plusky ani mínusky .... pripadá mi to detinské ... akurát sa zabávam na tom, ako mi tesne po odoslaní príspevku okamžite pribudnú mínusky ... ´vypadá to tak, že niekto doslova striehne, kedy niečo napíšem, aby mi dal mínusku .. a je jedno, či je to ráno, večer, v noci ....
ja neviem, ako znížila odpočítateľnú položku, ja neštudujem všetky zákony ... ja som sa vyjadril k tomu, čo sa mňa týka ...
ja som sa nebavil všeobecne o odpočítateľnej položke, ja som písal konkrétne o zrušení milionárskej dani
si schopná to pochopiť?
mala by viac šetriť na sebe .... ale povedzme si otvorene, na tom, čo si napísala, toho veľa nenašetrí
k tým odpočúvacím zariadeniam sa neviem vyjadriť .... ak boli objednané dávnejšie a nebolo možné odstúpiť od zmluvy, musela ich kúpiť ... ak nie, nemala ich kupovať
ale nerobí opatrenia len na chudobnejších, DPH platia aj bohatí a keďže viac nakupujú, zaplatia aj viac na DPH
zrušenie tzv. milionárskej dane zvýšila ľuďom, ktorí zarábajú 500 € dane o 4 €?
hlúposť je, že pomohla bohatým tým, že zrušila milionársku daň ... skutočným milionárom je to jedno .... a pomohlo to tým, ktorých Fico zaradil medzi milionárov, hoci nimi nie sú
čiže zrušenie tejto dane bolo rozumné
Táto vláda robí úsporne opatrenia.
Čo myslíte, prečo ich robí? Aby si škodila? Aby poštvala proti sebe ľudí? Alebo ich robí preto, že je to potrebné?
napríklad s tou milionarskou daňou napísala hlúposť ... to, čo Fico zaviedol, nebola milionárska daň ... ja som za milionársku daň, ale nech ju platia skutoční milionári a nie aj ľudia, ktorí majú trochu nadpriemerny príjem
tak tak ... no tam bolo viac faktorov ... SDKÚ nominovali Kukana bez dohody s koaličnými partnermi .... KDH aj ANO sa urazili a postavili vlastných kandidátov .... neskôr v ANO pochopili, že takto trieštiť hlasy by bola hlúposť a stiahli svojho kandidáta, magori z KDH "išli" do konca ... po prvom kole volieb boli hrdí, že ich kandidát získal okolo 5%, boli na tento výsledok hrdí .... a veľmi sa smiali Kukanovi, ktorý získal len niečo cez 20% a skončil tesne tretí ... takto sa KDH zaslúžilo o to, že tu mám takého prezidenta akého máme
no a tak v druhom kole ľudia so škrípaním zubov volili menšie zlo
ak je zapltený do korupcie, treba ho zašiť do lochu
a rád by som vedel, kde sa dnes flákaš .... je 7:17 a ešte si sem vložil ani jedno nové vlákno :-)
ja neviem ... daj info, ak o niečom vieš :-)
už sa tu zase predvádzaš? ... prečo sa stále strápňuješ? .... zvláštna forma masochizmu
kde ti dôjde dych, tak skončíš a začneš sa zosmiešňovať v inom vlákne, ty kalaps :-D
Odporúčame