Vidím, že mínusky pribúdajú. :D
Akonáhle si človek dovolí napísať čokoľvek kritické na idol červených či modrých hláv, na pánov Fica alebo Dzurindu, tak bez rozumu a bez štipky objektivity dávate mínusky. Prosím, máte na to právo.
Úprimne a zo srdca Vám želám, aby Vás politici NESKLAMALI !!!
Čudujem sa vám, obyčajným a slušným ľuďom, čo tu obhajujete tých darebákom. Vy im nestojíte ani o phnutie a kliknutie myšou. To mi verte!
Prajem príjemný deň.

