Snažia sa len predbehnúť Austráliu.
Vieme, že klamu. Skutočne čísla sa na verejnosť nedostanú.
Stačí len to že pozitívny človek nad 65 sa počítal do štatistiky za štyroch.
Travu rozlozia bakterie a tak sa do ovzdusia dostane naspat to iste mnozstvo CO2 ako ho trava spotrebovala zo vzduchu.
Oči otváram dokorán nad jeho prispevkom. :D
Začína to slovom dobrovoľne a salámovou metódou sa dopracujeme k povinnosti.
Uboziaci. Zbytočne poslali deti domov a jedného rodiča na PN a toto chcú prikryt sumou 74 EUR.
Okrem BA aby mohol Seliga chlastat lege artis. :)
Chudák Alojz Baranik. Stratí post právneho experta v SaS. :D
Dokážeš rozoznať pojem asymptomaticky a symptomatický prenos?
Toto nie je žltačka, ale respiračný vírus.
Vírus je viazaný v kvapockach vody a tam rusko pomáha.
Nezmysel nosenia ruska je v tom, že nebol dokázaný asymptomatický prenos.
Deti sa stretávajú na obede a počas prestávky bez rúšok a v triede musia mat pod hrozbou likvidacnej pokuty.
Tak tomu sa hovorí “logika jak h0vad0”
Mali sme preskočiť tretiu a štvrtú dávku rovno začať pichat piatu?
Ušetrili by sme dosť veľa času. :)
“A vinný je Fico, lebo jeho vláda následne korupciu neprešetrila“
Na tejto vete je postavený cely článok. Propaganda musí byt aj keby na chleba nebolo.
Potrebovala sa prezentovať nejakou činnosťou aby sa na ňu nezabudlo v nadchádzajúcich voľbách.
Raz za 6 mesiacov vylezie čertík z krabicky. :)
„Je naivné si myslieť, že otepľovanie dokážeme zastaviť. My ho môžeme len spomaliť,“
Je naivné si myslieť, že ho dokážeme spomaliť.
K vesliciam sa nevrátime, ale plachetnice naberajú reálne kontúry. :)
Potrebuju platiť hypotéky a pôžičky.
Ospravedlňujem sa za osobnú otázku: Si vlastníkom občianskeho preukazu?
Odporúčame