Má krytie pozadí, ináč by ho už dávno strčili do vypolstrovanej izby.
Má krytie pozadí, ináč by ho už dávno strčili do vypolstrovanej izby.
Smer po odchode Hlasu sa stál lavicovou stranou.
Treba si pozrieť kto je Žiga Raši a spol.
Tie zákony sa pripravujú pre Pellegriniho a určite nie pre Fica.
Ja sa kľudne preukazem pôvodom svojich peňazí, ale potom čo vystrája táto vláda sú jej obdivovatelia fanatici, alebo poslanci za vládnu koalíciu.
Asi nedošla ďalšia platba do redakcie na podporu vakcinácie. :)
Keby si to ovce uvedomovali tak na nás sypú z oblohy DDT, anthrax a sarin.
Históriu majú pod plnou kontrolou, takze o pár generácii o tom nikto nebude vedieť.
PS: S malou pravdepodobnosťou sa takýto scenár v histórii už realizoval.
Ten čo tvori zisk je maly pán.
Je to pacient pre psychiatrické konzilium, lenže “white trash” má príliš vysokú spotrebu a tak vramci sociálneho inžinieringu ho treba nihilizovat aby si nevšimlo import rás z indo-európskeho priestoru.
Niekedy žasnem aké jednoduché metódy im postačujú na presadenie svojich cieľov.
Budú ešte voľby v SR?
Títo majú za ušami dosť na to aby sa volieb báli.
Ako krásne ste zamlčali, že páchateľ je trans. :)
Sme pedofili aspoň dalo informáciu o mužovi prezlečeného za ženu.
Tej sa nedotknú. Oni potrebuju znížiť konzum (autá, elektro spotrebiče, cestovanie, nábytok, produkciu mäsa atd.)
Biden je nesvojprávny a Kamala si už brúsi zuby.
Predpokladám, že Bidena Globalisti podrzia nech je úpadok SSA čo najzretelnejsi.
Všimli ste si ako propaganda nahradzuje CO2 bezobsažnym slovom emisie?
Po covide sa tvrdo pôjde po spotrebe.
Plebs si žiadne baterky dobíjať nebude. :)
Ako môže sociopat riešiť sociopatov vo vláde?
Lipsic je v panike, keďže tuší že pôjde sedieť.
Opitý mocou robil kardinálne chyby a Globalisti z neho spravia exemplárny príklad aby sa im londýnske mopsliky uz viac neplietli pod nohy.
Nespáchal úmyselný trestný čin a tak mohol byt advokátom.
Kudlička na slobodu prepustil Hrubala, ale ten je náš človek.
Dokonca ako samosudca. Nikto jej nebude odporovat.
Odporúčame