Za toto ma byt niekto odsudeny na 13 rokov?
Ked nazvem Matovica psychopatom dostane dozivotny trest respektive bude nasledovat dekapitacia?
Ako daleko dokazete vo svojom fanatizme zajst?
Za toto ma byt niekto odsudeny na 13 rokov?
Ked nazvem Matovica psychopatom dostane dozivotny trest respektive bude nasledovat dekapitacia?
Ako daleko dokazete vo svojom fanatizme zajst?
To bude tým, že cíti propagandu narozdiel od teba.
PS: Som konzervatívny komunalista. ;)
Na veľvyslanectve je preto aby mal diplomatickú imunitu. Maly darček pre Kováča staršieho za nadprácu ktorú vykonával proti Mečiarovi.
Rúško je sloboda.
Testovanie je sloboda.
Respirátor je sloboda.
Vakcína je sloboda.
Prečo mame po toľkých slobodách zákaz nočného vychádzania? :)
Nebolo by efektívnejsie platiť priamo vypalne výrobcom vakcin?
Ďalšie koliesko salámy. :)
Nechcete obmeniť stratégiu? Vyzerá už dosť trápne.
Nemáš k tomu odkaz? Kľudne aj v ruštine.
Šik.
Primárny problém nie je v novinároch, ale u ľudí ktorý im bezvýhradne veria.
Ľudia sú všeobecne leniví a tak kopírujú názor svojej autority, pretože je to oveľa jednoduchšie ako samostatne myslenie.
Prajem im to. Koluzka a jeden úkon raz za 8 mesiacov.
Jej konzultanti prešli skrze gothardsky tunel plny mozgožrútov.
Lenže na upratanie tohto bordelu potrebuje Fico ústavnú väčšinu a to zatiaľ nehrozí.
Globálny súcit zase nepochopil situáciu?
Namiesto toho aby sa dištancovala a zahrala sa neutrálnu tak vstúpila ešte hlbšie do kravského l-a-j-n-a.
Mala rada pre prezidenta SR: Pošlite Leška na úrad prace.
Najprv musia poslať do koluzky Repu/Kysela a až potom sa pôjde po Lipsicovi.
Pokial im drží chrbát niekto mocný v pozadí tak tu kľudne presadia otrokarsky systém.
Demokracia je len ilúzia pre nevedomých aby mali pocit že sú slobodní, v skutočnosti žijú vo fašistickom zriadení.
Novinári otočia propagandu o 180 stupňov v momente keď ich majiteľom prestanú prúdiť peniaze od štátu.
Hypotéka je silný motív pre manipulovanie čitateľov.
Asi tam chybala jedna nula v letovom plane ohladom vysky letu :)
Tak či tak by sa to sem dostalo, takze tvoj príspevok je úplne mimo.
Odporúčame