Ako si vysvetľujete to, že ste pod takým obrovským drobnohľadom slovenskej vládnej koalície?
Niektorí ľudia si myslia, že sa budeme vracať späť a ukážeme na ich prepojenia s tými, ktorí neoprávnene čerpali dotácie. My sme to však nemali v úmysle, oni sami na to nasvietili reflektor a ukázali, že sa niečoho boja a chcú niečo kryť. Našou úlohou nie je reprezentovať tu svoje politické strany. Našou úlohou je chrániť záujmy európskych daňových poplatníkov vrátane tých slovenských. Nechceme, aby peniaze išli niekomu na opravy a rekonštrukcie súkromných víl, ani nechceme, aby niekto za európske peniaze nakupoval kamióny a prevádzkoval dopravu.
Chceme, aby všetky európske dotácie pomohli urobiť Slovensko bohatým, aby sa tu ľuďom skutočne darilo, aby ľudia jazdili ako v 21. storočí po diaľniciach, aké poznajú napríklad zo západných krajín. A chceme, aby tu už skutočne nebola chudoba.
Proste bojovať proti chudobe, napríklad v rómskej časti populácie Slovenska.


