U nás na Slovensku bude onedlho prebiehať akási forma neľudskej reality show. Po tom, ako minister zdravotníctva navrhuje v rámci šetrenia obmedziť prístup k drahým liekom, sa boj o život pacientov presunie na internet, kde sa budú Slováci skladať vo finančných zbierkach na lieky pre ľudí, ktorí ich potrebujú. Budeme live na internete sledovať, či budú zbierky úspešné a či pacient dostane nádej na život v tejto skvelej krajine. Ak sa rozhodnú politici šetriť na zdraví svojich občanov a nedajú im šancu na život, tak vyšlú jasný odkaz, že na chorých a slabších nezáleží. Vitajte v slovenskej hre o život.


