Caputova nech sa vyjadruje,jej prejavy odverlikovane ,a jej poradcovia chcu,aby bol Vlk syty aj Ovca cela,teda aby si nepohnevali Pentu.Ved ked uz sa prevalila Gorila , tak lebo Fico,nie Hascak ci Miklos..A ked si niekto mysli ,ze Gorila sa vysetri ,nech sa ide rovno prihlasit do Pezinka,a tam to rozprava s prepacenim tym blaznom,mozno za kus zranca ,cigarety ,alkoholu ,ci 15 g bieleho im Uveria,hadam.

