Kiska odovzdal 16-tisíc podpisov, časť víkendu strávil v nemocnici
Kiska s Remisovou a Seligom chodili po festivale Pohoda a od tych zdrogovanych vabili predpisy ,no dakujem.Kiska bol 5 rokov ako prezident statu,a co urobil,pardon stretol sa so Sorosom v Amerike.A zalozil si politicku stranu,lebo chce zakryt svoje kauzy a nebudu ho vysetrovat,lebo Fico to na mna nasil,ja nechapem tu Remisovu ,preco isla ktomu podvodnikovi,mozno prachy ,ministerka financi.Seliga jemu slubil,ked prerusia protesty a nebudu predcastne volby ,misto na kandidatke a funkciu vo vlade,tak nys lyziar ,ktory na to kaslal a zrazu precitol a ide si zakladar´t stranu,ten chudacik milionar a niektore Ovce mu veria.Ma zadarmo auto so soferom,ochranku ,poslanecky plat a ine vyhody a to sa mu mali.