Lídri PS/Spolu, KDH a Za ľudí chcú nahradiť generáciu 'Kočnerových politikov' a priniesť zmenu
To ich vyhlasenie normalne ako na zjazde KSC,ved Kiska si pamata,Garantujeme socialisticku buducnost a svetle zajtrajsky .Tak nasi akoze Novi politici chcu aby platil rovnaky meter pre kazdeho,slusnost a spravodlivost. Zakon bude na Slovensku platit pre kazdeho.Ten uzernik ,ma este chrbtovu kost?Truban sa tvari,nejake to vydrzim ,dam si 5 g bieleho,Hlina asi sa uz vidi pri pohariku a snad jediny z tejto stvorice Beblavy ,no ked nic ,mam akcie z Palmy.Neviem ,ked toto citam,ci snivam ,ci bdiem.Kto im toto zozerie,nejake Ovce s IQ hupacieho konika a este pripite a zhulene.Normalne sa mi zvysil tlak ,musim navstivit nemocnicu,no nee zartujem,nemam take IQ a EQ jak nas ex akoze prezident,radsej si dam teraz kavicku a cely vikend necitam politiku,Prijemny, este letny vikend zelam vsetkym diskutujucim a citajucim.