Kaník ťa nemal ako okrádať a to že si preto, aby si žil a živil svoje deti pracoval 45 rokov si robil hlavne pre seba a ak si bol zamestnanec tak si platil do sociálnej poisťovne len 4%. Tvj zamestnávateľ bol donútený za teba platiť 14%. Živnostníci museli platiť 18%. Zamestnávateľ za svojich 14% nič nikdy nedostal, len bol donútený platiť. Tvrdenie, že ty si ich vyrobil je lož, nič si nevyrobil, nemal si ako 14% boli len inflačné platby vtedajším dôchodcom t.j. platba na cintorín. Sovietsky slováci s mysľou socialistov sa týchto ekonomických bludov ktoré trvale opakujú nikdy nezbavia.

