Mám vek kedy mám nárok na dôchodok, ale nepotrebujem a opovrhujem týmto systémom okrádajúci mladé rodiny, ale presne si pamätám čo tí moji rovesníci tých 40-45 rokov stvárali a ako reálne pracovali. Ale ak na to poukazuješ tak si idealizuješ minulosť. Rozbombardovaný a vojnové reparáície do roku 2005 platiaci nemec postavil 17 000 km dialnic A1-A18 a slovák nie je schopný a ochotný postaviť 530 km D1 z Brodského do Vyšného Nemeckého. Švajčiar postavil 50 km tunel do Talianska a už dávno ho prevádzkuje. Slovák nie je schopný za 20 rokov postaviť 7,5 km Dubná Skala - Višňové aj Branisko má len jednu rúru. A je úplne jedno či vládol komunista, gardista, liberál, alebo kresťanský demokrat. A tak je to v celej spoločnosti. Takí sme a iný nebudeme.

