Nie to ich nikdy neobťažovalo, to nazývajú vôňa domova. Výchova v maštali s hospodárskymi zvieratami ťo má následky až do smrti, t.j. maštaľný smrad je pre nich vôňa domova.
Nie to ich nikdy neobťažovalo, to nazývajú vôňa domova. Výchova v maštali s hospodárskymi zvieratami ťo má následky až do smrti, t.j. maštaľný smrad je pre nich vôňa domova.
To si potom žil nejaký iný socializmus, alebo si bol nomeklatúrny predstaviteľ a hrdý člen (pokiaľ boli výhody) KSS/KSČ. Potom aj na G. Hnusáka mali najskôr dôkazy a až potom ho osúdili a zavreli za buržovány nacionalizmus. Samozrejme v roku 1968 začali rehabilitovať len tak z dlhej chvíle a po roku 1989 musel tie údajne socialistické dôkazy zastaviť až generálny prokurátor ČSFR Gašparovič, kde prez. Havel žiadal výrazne zníženie výsluh ŠTB, VB a tresnoprávnu zodpovednosť. represívnych policajných zložiek.
Mesto Handlová by malo požiadať pápežskú komisiu pre zázraky o preverenie. 4x postrelený po dvoch týždňoch požiadal o prepustenie z nemocničnej starostlivosti v BB a po dvoch mesiacoch sa už kúpal s milenkou v jadranskom mori. Francúzke Lurdy blednú závisťou a budú čeliť poklesu pútnikov.
Nie už sa na tancovanie pripravujú milenky Topoľčianskeho magora, Revúckeho hej slopáka a Očovského flintoša.
Takže na čapicových, protipandemický, protivládnych a protestoch proti prezidentke magor s Topolčian a spoločníci šírili pokoj, lásku, vzájomné pochopenie a toleranciu? Celkom chápem, že obdivovatelia a túžobníci po ruskej imeriálnej ideológiu majú mimoriadne zníženú toleranciu a empatiu k iným názorom.
Že si takto neradil Topolčianskemu magorovi pri organizovaní čapicových, protipandemických a protivládnych protestoch.
Je to tak v každej spoločnosti a počas celých ľudských dejín, že páchatelia hlavne krádeží vždy tvrdili a budú tvrdiť, že sú nevinný a spoločensky a politicky prenasledovaní. Vymyslené obvinenia potvrdili samotní obhajcovia vedenia Smeru návrhom a následným schválením trestného zákona. Veď ak by sa ich netýkal načo by ho menili? Projekty pokus-omyl? To ti nedochádza, že môžeš šíriť svoje názory verejne vďaka projektom, kde aj negatívny a drahý výsledok je výsledok, že takto sa o riešiť nedá? Veda výskum nie je práca v seriovej výrobe.
Odstaviť Fica od moci pre teba znamená koniec tvojich známosti/ možnosť zneužívať štáty rozpočet a EU fondy, hrozba trestného stíhania a ukončenie tvojej nádeje o vláde ruskej imeriálnej ideológie.
Toplčianky magor a psychopatický kleptoman objednal štvavú kampaň na Šimečku, ktorý nikdy nevládol, zrušil opozícií jediného podpredsedu. Šimečka len využíva časovú dotáciu v spojitosti s NRSR a samotrejm využíva ju proti troj-štvor zlepencu SmeroHlasSNS+s.ro. hulviak národná jednota dezolé.
Určite nemá, ale ty si 5g bieleho nahradil 5g invermektínu a zapil bromexínom s vodkou.
Skús sa sústrediť na magora s Topolčian a psychopatického kleptomana npr. DPH v žiadmom púrípade nebudem zvyšovať, prepáš nebudeme súdruh magor si vyká a oniká.
Keď nezvládaš odpoveď príde na rad gramatika. Tvoj vzor npr. Harabín, keď nezvládal zákon prišiel na radu formalizmus a grobianstvo. Politickú orientáciu nezaprieš, obdivovateľ ruského ideologického impéria.
Prístup EU politikov k tryskáč-náhlikovej je adekvátny, aký spôsobom sa prepracoval k zvoleniu t.j. doslova sa preklamal, šírením bludov, lží a výmyslov od uzmierenia národy, lacných potravín až po vojakov armády SR. Všetci s ním jednajú len z povinosti a venujú mu čo nejmenší čas. Samozrejme Slovensko zo svojimi cca 5. milónmi a politickej orientácií je nie veľmi zaujímavým partnerom.
Informuj sa u slovutého vládneho splnomocnenca Kotlára, ten pozná všetky pre teba správne odpovede.
Ak chceš počuť Hitlera, púšťaj si Putinove prejavy.
Úplne rovnakí žoldieri bojujú aj na ruskej strane, ale regulérna cudzia armáda prezlečená do uniforiem ruskej armády (tkzv. zelení mužíčkovia) na ukrajine nebojuje, takže preto je to novinka na pozastavenie sa.
To už určite poznáš, pacientov ako je tento internetový nešťastník najviac nehnevá ignorácia, jednoducho si ho nevšímaj, jeho texty nemajú žiadnu informačnú hodnotu, sú to len primitívne prekáračky s ktorých sa smial už Tajovský v známom románe Ženský zákon.
Keď počujú slovo chrípka, covid, inekcia opäť ich prepadávajú staré morbídne myšlienyk, neovládateľný strach a nespavosť. Tento jav už dávno objavil I.P. Pavlov keď dal skúmanému objektu npr. jedlo, začal sliniť a potom mu ukázal len obrázok a slinenie sa zopakovalo. Rovnako reagujú aj títo nešťastníci využívajúci len 1. a 2. signálnu sústavu.
Píšeš vety, kde začiatok odporuje konci, ale to ti vôbec neprekáža písať mi o poučeniach z logiky. Súhlasím tvoja osobná logika je málo rozvinutá, lebo vysoká škola života ťa nepripravila na riešenie logických situácií a pletieš si logiku s triviálnymi životnými situáciami. npr. si hladný a logické je sa najesť, to že npr. ťažká nadváha s tým logicky podľa teba nič nemá.
Odporúčame