Ty nie si ani vzdelaný a ani nevzdelaný ty si obuch.
Ty nie si ani vzdelaný a ani nevzdelaný ty si obuch.
Myslím že v budúcich volebných obdobiach treba odvlávať predstavenstvo matice slovenskej, sľuku, lúčnice, všetkých ľudových krúžkov a ich sponzorovanie, nefinancovať rôzne východné detvy, horehronské slávnosti....atd. A odpor proti tomu nazývať škriekanie budúcej opozície. Asi by tu prítomní nadšenci proletárskeho a národného socializmu výrazne zmenili príspevky.
Vy si vykáte?
Dôchodkári sú iná kategória občanov. Sú existenčne závislí na vynútených odvodoch do soc. poisťovnbe a zneužívaní politikov brať si na ich dôchodky pôžičky. 1/3 štátneho rozpočtu sú len dôchodky. Čo tí ľudia robili od roku 1990 t.j. 34 rokov pre svoje zabezpečenie v starobe? 99% nič len sa naivne spoliehali na generácie pracujúcich a zamestnávateľov, že ich za nič nezodpovedný štátny úradník prostredníctvom súdov a exekútorom donúti platim im financie na ich luxusnú súčasnosť. Táranie o troch grošoch v prostredí štátu je lož. Prečo tie tri groše nefungujú priamo v rodinách? Ale cca 20 000 detí odmietlo platiť RD vlastným rodičom.
Čo reálne hľadať na súčasnej hrôzovláde magor z topoľčian a psychopatického kleptomamna, ktorý sa obklopil neschopenkami a pomstiteľmi. Tí čo volili tento prospechársky zlepenec koristníkov a podporuju hú ho, určite majú akoby pocit zadosťučinenia a utešujú sa, že všetko iné by bolo 10x horšie, ale v konečnom dôsledku je to pre každého strata okrem priamo napojných na korupciu a provízie.
Veď toto, ten údajne zábudlivý mainstream. Irán poslal 5.10.2024 na Izrael tie najlepšie rakety, aké má, a nabudúce môže byť horšie
Dnes existujú už len elektronické recepty, alebo ja som sa za posledných 5 rokov z iný nestretol. Zavolá do ambulancie sestre, že mi došli lieky, ona skontroluje kedy mi bol predpísaný posledný krát. Lekár vypíše elektronický recept. V lekárni (akejkoľvek v meste) predložím preukaz poistenca, ak liek majú vydajú, ak nemajú objednajú. Návšteva lekára je z dôvodu liekov je nezmyselná.
Čo nám bráni? Sovietsky Slováci s myslením proletárskych a národných socialistov s heslami
1. Každému rovnako
2. Kto nekradne okráda seba a svoju rodinu
3. Skorumpovaný a všetkymi úplatný štátny úradník je najlepší správca spoločného majetku.
Problém je, že ty o hospodárskych a ekonmických realitách farských spoločenstiem nič nevieš a píšeš len svoje lživé bludy. Každoročne a číta po omši na silvestra vyučtovanie za celý rok. Po každej zbierka sa vyhlasuje vyzbieraná suma. Čenovia farských rád kontrolujú každú zbierku a finančný dar v hotovosti aj na účte. Fara vedie účtovníctvo, ktoré kontroluje biskupský úrad aj finančná správa Samozrejme, ako v každom spoločenstve ľudí sa nájdu prípady zneužívania farských peňazí, ale to sú promile zo všetkých farností.
A ktoré rakety leteli ako prvé? Iránske do izraela, alebo z Izraela do Iránu?
Ľudácky antisemitizmus si prijal s materským mliekom a v ZD škole si si osvojil osvojil proletársky socializmus. Výsledok sovietsky Slovák doživotne a sšte mu treba platiť dôchodok miesto znárodnenia jeho osobného majetku a deportácie do unimobunkovej osady Zlovensko.
To je teda salto mortále vtvojich názoroch, keď to povedali US-army generáli, že to bude dlhý konflik, tak našení sovietski Slováci tvrdili od troch dní k mesiacu, podľa stupňa sovietizácie ich myslí.
Vojna skončí úplne rovnako ako vojna medzi koreami t.j. len sa dočasne prestane strieľať a vraždiť. Obdoba Izrael, ktorý chcú palestínci a antisemiti vymazať z povrch zeme.
Ja len nerozumiem pri tvojej sovietsko - socialistickej mysli, že prečo neodovzdávaš za nič nezodpovednému štátnemu úradnikovi npr. starostovi obce, alebo primátorovi svoj každomesačný príjem, veď on by vám socialistom nakupoval vaše potreby výrazne lacnejšie a lepšie.
Ja len nerozumiem pri tvojej sovietsko - socialistickej mysli, že prečo neodovzdávaš za nič nezodpovednému štátnemu úradnikovi npr. starostovi obce, alebo primátorovi svoj každomesačný príjem, veď on by vám socialistom nakupoval vaše potreby výrazne lacnejšie a lepšie.
Ty obľubuješ socialistické zravotníctvo, uplatky a všimné lekárov, poradovníky a predbiehanie sa v ňom. Vtedy máš ten správny pocit sovietskeho človeka, ako ovládaš zdravotnícky systém a sy v spoločnosti dezolé oceňovaný. A samozrejme chceš ho nanútiť všetkých, ako si to robil za totalitného socializmu tvojho "zlatého" obdobia života. To že toto odporné zlodejské a korupčné diabolstvo začalo kradežami pôdy, znárodnením, súdnymi vraždami a pokračovalo ničením tisícov rodín znvýhodňovaním všetkých členov, ktorý tvojim milovaným systémom opovrhovali už údajne nie je pravda. Vraj sme sa mali prispôsobiť takým zvráteným mysliam ako ty osobne.
Počet svätých omší nezvyšuje náklady zo strany veriacich, ktorí si je platia sami dobrovoľnými zbierkami z už zdanených a zodvodovaných peňazí,rovnako ani prispevky štátu na platy kňazov. Ale nikdy nekončiace návštevy súdruhov, ako ty čo si celýživot pripijajú na zdravie a potom dobré lieky dajte mi, samozrejme bezplatne.
Táranie, bludy a lži voličom Topolčianskeho magora a psychopatického kleptomana im dávajú spoločenskú vážnosť a úctu, ony to tak chápu. Stačí klamamať a tárať že nikdy nepôjde cestou zvyšovania DPH a volič je spokojný, lebo to vraj nezyšuje Topolčiansky magor, ale predchádzajúce vlády.
Nielen že máš nerozvinutú schopnosť chápať v logických súvislostiach, ešte tú verejne informuješ vlastnej o strate sexuálnej orientácie
To predpokladáš, alebo v to veríš, alebo máš doma konečne tú správnu vešteckú guľu vyrobenú v dezinformačnom stredisku v Petrohrade?
Odporúčame