Pracujú ako zamestnanci, ale sú podnikatelia. Zarábajú viac ako ľudia v pracovnom pomere, cenou je aj smutný dôchodok
Zamestnanci zo svojho hrubého platu odvádzajú cca 22%. Vačšinu sú donútení platiť zamestnávatelia, ale nikdy nič za svoje platby zamestnávatelia nedostanú. Je to v podstate daň za zamestnanca. Živnosti sú len núdzové riešenie. Konečné riešenie sú roboty a automaty v spolupráci s umelou inteligenciou. Potom bude jednoduché pri boľševikoch firmu rýchle presťahovať mimo ich dosah opovrnutia hodných, ale demokraticky zvolených vlád, asociálov, dezilé, koristníkov a psychpatických zlodejov.