FIcúň má jedine prehľad vo vyplatených úplatkoch, čo na koho hodiť a je master SR v lži a tliapaní a dezolé sladko krochce že sú potichu okrádaní. Miesto znižovania cien v obchodoch sa znižujú dôchodky.
FIcúň má jedine prehľad vo vyplatených úplatkoch, čo na koho hodiť a je master SR v lži a tliapaní a dezolé sladko krochce že sú potichu okrádaní. Miesto znižovania cien v obchodoch sa znižujú dôchodky.
To že tam táral a tliapal nie je podpora poľnohospodárov, to si len taký ako ty nahovárajú a klamu. Skutočná podpora gazdov sú včas vyplatené dotácie a tie meškajú cca 8-10 mesiacov. Fico sa prišiel gazdom vysmiať: "No čo vy blbci, požičali ste si na úrodu a ja si tu idem robiť PR ako Vaska DeBiľak" Zabáva gazdov s ochrankou a divadlom a ty mu to žerieš, veď prečo aj nie. Vám dezolé zakomplexovaným vždy dobre spraví pozornosť psychopatického kleptomana ako je Fico.
Len na ukrajine akosi chýba tých 1200 zajatých mladých ľudí rukojemníkov zo zábavy v Rusku.
Ty si nejaký bývalý dielenský predseda KSS, že ťa ešte strašia kapitalisti?
Keby si nebol taký primitívny deyolé, ale len smrdľavá mydlová bublina bolo by to lepšie.
Ty nejdeš bojovať za tvojich brav za brava do ruskej armády?
Ja viem podľa Kot,,,lará pandémia covid neexistovala a cca 20 000 slováčikov zomrelo len na akúsi nejestvujúcu chrípočku a ty samozrejme máš sväté právo šíriť kašaním kýchaním a predením akékoľvek vírusy a baktérie. A od strachu pred prevenciou si sa každé ráno 3x posral.
Ty si tam osobne? Alebo len sprosto a drzo klameš a šíríš lži a bludy proletársky dezolé.
Tak už konečne prestaň používať americké počítačové technológie a Webov vynález internet. Kúp si ruský sčot a bicykel Ukrajina.
A čo je podľa teba objektívne, že ruskí vysádkári navštívili detskú nemocnicu deťom rozdávali hračky a knižky a presonálu zdravotnícky materiál a lieky?
A ešte pred útokom ti hybridnou internetovou demagógiou úplne zničili realistické myslenie a nahradili ho ruskými imperialistickými bludmi.
Dôverne sa obráť na Náhlik tryskáčová, ktorý podľa predvolebných bludov nepošle ani vojaka na Ukrajinu, lebo nemá a nikdy nemal také právomoci.
Píšem to čo je realita nie ako ty, vety ktorých začiatok odporuje koncu dezolé. Si to schopný pochopiť? Asi je to v tvojom prípade úplne beznádejné .
Ty asi nechápeš slovo mier po rusky mir t.j. svet čo má údajne patriť RuSSku, alebo už mierim. To je chápanie Putina.
A prečo tí mierumilovní arabi z Hamasu ešte nevydali všetkých zajatých rukojemníkov ?
A kedy Ukrajinci vtrhli na ruské územie na diskotéku pochytali 1200 mladých rusov odvliekli ich na ukrajinu a ešte ich neráčili prepustiť? Ty Gaza, čo má v hlave len gázu(obväzy)
Ty si už úplne vypláchnutý a v lebke ti ostal len drôt, ktorý ti drží uši aby ti neodpadli a aj vzhľadom (bez uší) nevyzeral ako taraj prďús a dezolé.
Ty bolševický zloduch čo nenávidí USA, ale mobil maš vo vrecku a PC od USA firmy a táraš tu ruské bludy. Choď si kúpiť ruský sčot a zavri za sebou latrínu dezolé.
Klasický egoistický vlastizradca, bojaci sa o vlastné pohodlie a nakradnutý luxus. Riešenie deportácia do ruských stepí a nech si tam buduje svoj bezpečný domov. To sa malo udiať už v eoku 1990 cca 1 milón členov KSS/KSČ malo byť deportovaných do vlasti svojich ideologických zvráteností.
Preziden podpisuje zákony ako pokorný a bezbranný koaličný partner SmeroHlasuSNS. SĽuboval nižšie ceny, ale podpisuje nižšie dôchodky.
Odporúčame