Voliči súčasnej psychopaticko-kleptomanskej koalície volili, aby bolo horšie t.j. tak ako sú zvyknutý. Milújú volebné lži a podvody, hlavne že vyhrali horší život a drísty od psychopata a kleptomana Fica. Zdražovanie nevadí, znižovanie dôchodkov, nevadí, znižovanie životnej úrovne nevadí. Každý mesiac si požičiavajú cca 1 milardu eur nevadí. Lučanského samovražde potvrdená nevadí. Už ani Matoviča nechú zatvárať, ani Čaputovú. Nad Naďom mávajú rukov a objednávajú v USA. Takže ty chceš od totálnych dezolé oviec akúkoľvek vážnu debatu o zdravotníctve???

