No a ty si elita ľudskej spoločnosti, nadčlovek svojstojný Slovák. Len si akosi zabudol, že M.R. Štefánik bol celoživotný antikomunista a aniboľševik. Psychopatickým kleptomanom Ficovi a Che-Blahovi je úplne jedno, kde prostitujú či na hrobe G. Hnusáka, vlastizradcu, ktorý chcel Slovenvsko pripojiť k ZSSR ako 16. zväzovú republiku, alebo na mohyle M.R.Štefánika. Zvolený rezident Pellegríny s prvou dámou Náhlik traskáčová, táral, že bojujeme proti vlastnému národu, ale čapicové protesty a referendá to boli za národ, pardón za nádor ako hovorieval Gašper Ivánovič spojená nádory slovutný a stojstojný reziden pionierského paláca.

